• 1
  پاسخ به سوالات
 • 2
  انتخاب متخصص دلخواه
 • 3
  توافق قیمت با متخصص
 • 4
  اتمام پروژه

شیب بندی و کروم بندی

خدمات شیب بندی و کروم بندی ساختمان، معرفی بهترین مجریان شیب بندی و کروم بندی، هزینه اجرای شیب بندی و کروم بندی، ثبت درخواست آنلاین خدمات شیب بندی و کروم بندی

اجرای شیب بندی و کروم بندی

شاید این سوال برایتان پیش آمده باشد که اجرای شیب بندی و کروم بندی یعنی چه؟ و برای اجرای چه فعالیتی نیاز به کروم بندی داریم؟ شیب بندی و کروم بندی یکی از مراحل مهم در هنگام اجرای سازه ساختمان می باشد. در واقع کروم بندی را می توان یکی از پیش نیازهای اجرای کف سازی ساختمان دانست. به این معنی که فرقی نمی کند کف سازی با چه روشی انجام گیرد، کف سازی با فوم بتن یا پوکه، در هر صورت پیش از شروع کف سازی نیاز به اجرای کروم بندی به منظور تراز نمودن کف می باشد. کروم بندی نه تنها در کف سازی، بلکه در دیوار و پشت بام نیز ضروری است. کروم بندی نقطه ای، کروم بندی پنجره ای و کروم بندی شبکه ای از جمله انواع روش های کروم بندی هستند که در بام، دیوار و کف ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه با ما همراه باشید تا نکات مهمی را درباره اجرای شیب بندی و کروم بندی و خدمات آنلاین مربوط به آن به شما بگوییم.

شیب بندی و کروم بندی چه فوایدی دارد؟

کروم بندی به منظور به منظور تراز نمودن سطح کار برای اندود سیمان و یا گچ مورد استفاده قرار می گیرد. تقسیم بندی سطوح در جهت شیب به منظور کنترل مسیر آبروها و همچنین مشخص شدن میزان مصالح مورد نیاز بری اندودهای دیوار، سقف و کف از دیگر فواید کروم بندی و شیب بندی به حساب می آیند. توجه داشته باشید که کروم بندی در واقع کمک می کند که کف سازی به درستی و با دقت بالا انجام شود و در نهایت مشکلاتی مثل جمع شدن آب در یک نقطه به وجود نیاید.

در چه صورت به یک متخصص اجرای شیب بندی و کروم بندی نیاز دارید؟

همانطور که قبلا هم اشاره کردیم هدف از کروم بندی در واقع تراز نمودن و تنظیم شیب سطح کار برای هر نوع اندود از جمله گچ یا سیمان است. بنابراین کروم بندی تقریبا در هر مکانی از ساختمان کاربرد خواهد داشت. کروم بندی پشت بام، کروم بندی سقف، کروم بندی سرویس بهداشتی، کروم بندی دیوار و کروم بندی کف از جمله کاربردهای کروم بندی در ساختمان می باشند. شاید در ابتدا اجرای کروم بندی و شیب بندی کمی ساده به نظر برسد، اما در حقیقت یک کار تخصصی و بسیار مهم می باشد که دقت، تجربه و تخصص در انجام آن بسیار حائز اهمیت می باشد. از این رو برای اجرای شیب بندی و کروم بندی نیاز به حضور یک متخصص ماهر و زبده دارید تا این کار را به درستی و کاملا اصولی برایتان انجام دهد.

چگونه یک متخصص خبره برای اجرای شیب بندی و کروم بندی پیدا کنید؟

شما می توانید با استفاده از خدمات آنلاین کارگشا، متخصصین اجرای شیب بندی و کروم بندی را جستجو کنید. کارگشا نیز به شما کمک می کند تا به آسانی و با اطمینان کامل این کار را انجام دهید. بهترین شرکت ها و ماهر ترین متخصصین از سراسر ایران در سایت کارگشا مشغول به فعالیت هستند و می توانید از این طریق آن ها را پیدا کنید.

جستجو و یافتن آنلاین متخصصین اجرای شیب بندی و کروم بندی از طریق کارگشا چه مزیتی دارد؟

بسیاری از متخصصین اجرای شیب بندی و کروم بندی به عنوان یکی از متخصصین فعال در حوزه‌ ساختمان در سایت کارگشا فعالیت می کنند. استخدام آنلاین این متخصصین از طریق این سایت مزایای زیر را برایتان به دنبال خواهد داشت:

 • استفاده از خدمات آنلاین

 • صرفه جویی در زمان

 • یافتن یک متخصص شیب بندی و کروم بندی ماهر در نزدیکی شما

 • امکان دیدن نمونه کارهای اجرا شده‌ قبلی در کمترین زمان

 • امکان دیدن نظرات کارفرماهای قبلی نسبت به متخصص مورد نظر

 • تعیین روز و ساعت مراجعه متخصص به پروژه توسط شما

 • امکان استفاده از خدمات پشتیبانی کارگشا

 • استعلام قیمت رایگان شیب بندی و کروم بندی

چگونه از طریق کارگشا، متخصصین اجرای شیب بندی و کروم بندی پیدا کنید؟

اگر برایشیب بندی و کروم بندی ساختمان خود تمایل به پیدا کردن آنلاین پیمانکاران و متخصصین اجرای شیب بندی و کروم بندی از طریق کارگشا را دارید، کافی ست تا تنها با پاسخ دادن به چند سوال درخواست خود را  ثبت نمایید. کارشناسان کارگشا سریعا درخواست شما و پاسخ هایتان را بررسی می کنند و با توجه به نیازتان بهترین متخصصین را به شما معرفی می نمایند.

ما سامانه آنلاین خدمات ساختمانی کارگشا هستیم و با فراخوان متخصصین واجد شرایط و اخذ ضمانت از آنها، امکان رفع نیازهای یکایک هموطنان عزیزمان را در حوزه ساخت، بازسازی، تعمیر ونگهداری ساختمان ها مهیا کرده‌ایم. ما در معرفی، تعیین قیمت، اجرا فنی و نظارت بر حسن عملکرد متخصصین به نحوی اقدام کرده‌ایم که صرفه و صلاح شما کاملا رعایت شده و به روشی مطمئن و شفاف، درخواست شما اجرا خواهد شد.

از تخفیف‌ها و جدیدترین‌های ‌کارگشا باخبر شوید:

logo-samandehi
پل ارتباطی
تهران، بلوار قیطریه، نبش خیابان نامی، پلاک ۱، واحد ۵

کليه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آینده پژوهان نوآور کارگشا است.