درباره کارگشا

این سامانه در جهت ارتباط کاربر و متخصص راه اندازی شده است، تا افراد به موقع و به درستی بتوانند نیروی تخصصی مورد نظر خود را برای انجام کارهای ساختمانی پیدا کنند.

about-us-image-1

شروع فعالیت

شرکت آینده پژوهان نوآور کارگشا از سال 1396 فعالیت خود را با تمرکز بر ارائه خدمات فنی و مهندسی ساختمان بر بستر وب آغاز کرده است.

about-us-image-0
about-us-image-1


ماموریت

ماموریت ما ارائه راهکارهای متناسب با چالش های موجود در صنعت ساختمان است. ما برآنیم، که با استفاده از فناوری روز، خدمت رسانی به موقع و درستی را به شما ارائه دهیم.


خدمات

این سامانه در درجه اول موظف به ارائه خدمات به تمامی شهروندانی است، که به نوعی نیاز به خدمات فنی و مهندسی در ساختمان، مانند نقاشی تا بازسازی کامل، در حال بهره برداری را دارند. این سامانه با شناسایی، احراز هویت، بررسی صلاحیت، رتبه بندی، عقد قرارداد و اخذ ضمانت از متخصصان مجرب، امکان ارجاع درخواست های مشتریان به متخصصان را به روش کاملا اتوماتیک مهیا ساخته است. در درجه دوم، کلیه فعالین در حوزه صنعت ساختمان از دانشجو تا پیمانکاران، کارفرمایان و مشاوران می توانند از امکانات گسترده موجود در سامانه مانند: فروشگاه فایل، دیده شو، حقوق و دستمزد و قیمت مصالح و تجهیزات بهره مند شوند. در این سامانه سعی در محاسبه دقیق هزینه های ساخت و بازسازی، بروز بودن قیمت مصالح و تجهیزات و حقوق دستمزد شده است تا نیاز شما همراهان را هر چه بهتر و دقیق تر مرتفع کند.

about-us-image-2
about-us-image-3


شعار ما

به موقع، به درستی