درباره ما

ما سامانه آنلاین خدمات ساختمانی کارگشا هستیم و با فراخوان متخصصین واجد شرایط و اخذ ضمانت از آنها، امکان رفع نیازهای یکایک هموطنان عزیزمان را در حوزه ساخت، بازسازی، تعمیر ونگهداری ساختمان ها مهیا کرده‌ایم. ما در معرفی، تعیین قیمت، اجرا فنی و نظارت بر حسن عملکرد متخصصین به نحوی اقدام کرده‌ایم که صرفه و صلاح شما کاملا رعایت شده و به روشی مطمئن و شفاف، درخواست شما اجرا خواهد شد.

شروع فعالیت

شرکت آینده پژوهان نوآور کارگشا از سال 1396 فعالیت خود را آغاز کرد. هدف اصلی کارگشا اجرا فنی و اقتصادی پروژه های ساختمانی، بازسازی، تعمیر و نگهداری آن‌ها است. کارگشا نیازهای مالکان، سرمایه گذاران، پیمانکاران و مشاوران را جهت تامین نیروهای متخصص و مصالح و تجهیزات مناسب با کیفیت مورد نظر را در کوتاهترین و امن ترین روش برآورده می‌کند.

ماموریت

ماموریت ما ارائه راهکار های متناسب با چالش‌های موجود و آینده صنعت ساختمان است. ما مهندسین صنعت ساختمان، با استفاده از فناوری روز، به دنبال خدمت رسانی به هموطنان عزیزمان هستیم.

خدمات

خدمات ما به صورت تخصصی صفر تا صد خدمات ساختمانی را شامل می شود. تامین کلیه نیروهای متخصص جهت احداث یا تعمیر و نگهداری ساختمان از وظایف اصلی ماست.

اما نوآوری‌های کارگشا به اینجا ختم نمی‌شود! شما می‌توانیدهمچنین اطلاعات فنی و اجرائی و حقوقی (فروشگاه فایل)، قیمت مصالح و تجهیزات، حقوق و دستمزد عوامل اجرائی را می توانید از کارگشا دریافت کنید.

خدمات ما به صورت مستمر در حال توسعه است. کارگشا مصمم است آغازگر تحول در ارائه خدمات در صنعت ساختمان باشد

" کارگشا مصمم است آغازگر تحول در ارائه خدمات، در صنعت ساختمان باشد. "

از تخفیف‌ها و جدیدترین‌های ‌کارگشا باخبر شوید:

logo-samandehi
پل ارتباطی
تهران، بلوار قیطریه، نبش خیابان نامی، پلاک ۱، واحد ۵

کليه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آینده پژوهان نوآور کارگشا است.