• 1
  پاسخ به سوالات
 • 2
  انتخاب متخصص دلخواه
 • 3
  توافق قیمت با متخصص
 • 4
  اتمام پروژه

اجرای استخر

انواع خدمات ساخت و اجرای استخر، معرفی بهترین مجریان ساخت استخر، هزینه ساخت استخر، ثبت درخواست آنلاین انواع خدمات ساخت و اجرای استخر

استخر 

استخر نوعی سازه‌ مصنوعی است که به منظور تجمیع آب در یک فضا برای کاربردهای مختلف و بر اساس استانداردهای ساختمانی ساخته می شود. استخرها انواع مختلف و کاربردهای زیادی دارند و روش های مختلفی نیز برای ساخت انواع استخر وجود دارد. در ادامه نکات مهمی درباره سازندگان استخر و خدماتی که ارائه می دهند بیان می کنیم.

در چه صورت به سازندگان استخر نیاز دارید؟

به طور کلی ساخت و اجرای استخر می تواند جنبه های مختلفی داشته باشد. مثلا ساخت استخر خانگی، ساخت استخر کشاورزی، ساخت استخر در باغ، ساخت استخر پرورش ماهی، ساخت استخر ورزشی و یا ساخت استخر تفریحی از جمله نمونه های کاربردی استخر هستند. از آن جایی که پایداری، دوام و مقاومت در مقابل نفوذ آب در سازه‌ های استخر از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، لذا برای ساخت هر یک از انواع استخر در شرایط مکانی مختلف همواره به حضور پیمانکاران ساخت استخر نیاز خواهید داشت تا اجرای استخر را به صورت اصولی انجام دهند. بسیاری از بهترین پیمانکاران و سازندگان استخر در سایت کارگشا نیز فعالیت می کنند.

سوالاتی که باید از سازندگان استخر بپرسید:

پیش از شروع پروژه ساخت و اجرای استخر، بهتر است که درباره برخی مسائل با پیمانکار خود صحبت کنید. پیمانکاران اجرای استخر موظف اند که شرایط محیطی و فیزیکی منطقه را بررسی کنند تا بتوانند زمان و هزینه اجرای پروژه را تعیین نمایند. بهتر است که درباره مسائل مهمی مثل مواد و مصالح به کار رفته در ساخت استخر و جزئیات کامل رعایت اصول ایمنی و مقاوم سازی سازه مشورت نمایید. دقت کنید که پیش از شروع ساخت استخر ابتدا سوالاتی در رابطه با جزئیات کار مثل قیمت مصالح و دستمزدها، نحوه پرداخت، مدت زمان لازم برای ساخت استخر و شرایط ضمانت اجرای کار از پیمانکار خود بپرسید و درباره تعهدات بین خودتان و کارفرما نسبت به یکدیگر به توافق برسید.

هزینه ساخت استخر چگونه محاسبه می شود؟

اجرای استخر یک پروژه کامل و بزرگ است که هزینه نهایی آن به عوامل زیادی بستگی دارد. به عنوان مثال مساحت و بزرگی کار، نوع روش اجرایی برای ساخت استخر، قیمت هر یک از مصالح به کار رفته در کار از جمله کاشی و سرامیک، چوب، سیمان، بتن، میله و لوله در هر متر مربع و دستمزد استادکاران، تعداد نیروی کار لازم برای کار و پیچیدگی یا سادگی طرح اجرایی همگی از جمله عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت ساخت استخر می باشند. لیست قیمت کلیه مصالح ساختمانی در سایت کارگشا قرار داده شده که می توانید برای تخمین قیمت و برآورد هزینه از آن ها استفاده کنید.

ساخت استخر و سه نکته کاربردی

پروژه اجرای استخر از هر نوعی که باشد یک پروژه بزرگ و  مهم است و نکات زیادی برای ساخت استخر مطرح است که همگی از اهمیت بالایی برخوردار هستند. بنابراین بهتر است که پیش از شروع پروژه حتما ابتدا کمی در این باره مطالعه کنید و اقدامات اصولی انجام دهید. در ادامه توجه شما را به سه نکته مهم جلب می کنیم:

- در بسیاری از موارد کارفرمایان اجرای استخر کار طراحی استخر را نیز خودشان انجام می دهند و در این زمینه دانش فنی دارند، اما لزوما همیشه اینطور نیست. توجه داشته باشید که در صورتیکه سازندگان استخر شما دانش فنی در این زمینه نداشته باشند، بهتر است طرح نهایی استخر را به صورت سه بعدی با نرم افزار به آنها نشان دهید تا بتوانند به طور کامل آن را درک و اجرا کنند.

- اینکه تصمیم به ساخت یک استخر سرپوشیده و یا ساخت یک استخر روباز داشه باشید یک تصمیم شخصی است و می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. اما باید دقت کنید که سرپوشیده یا روباز بودن استخر هر یک مزایا و معایبی دارند که شما را ملزم به رعایت برخی اصول در معماری و سازه استخر متناسب با نوع استخر می کند. مثلا تامین آسایش حرارتی، رطوبتی و روشنایی از جمله الزاماتی ست که در اجرای استخر سرپوشیده باید رعایت شود.

- در صورتی که در حال ساخت استخر باغ، استخر خانگی و به طور کلی استخر تفریحی هستید و دوست دارید فضای استخرتان دارای انواع موج یا آبشار مصنوعی و موارد این چنینی باشد، لازم است که همه موارد را پیش از شروع پروژه به طور کامل به کارفرمایان و سازندگان استخر بگویید تا آن ها بتوانند زیرسازی ها و تجهیزات لازم برای اجرای این المان ها را فراهم کنند.

خدماتی که سازندگان استخر ارائه می دهند شامل چیست؟

ساخت انواع سازه های استخر شامل ساخت استخر بتنی، ساخت استخر با سنگ، ساخت استخر با آجر، ساخت استخر بلوکی و یا ساخت استخر فایبرگلاس از جمله خدماتی هستند که سازندگان استخر ارائه می دهند. توجه داشته باشید که این سازندگان در واقع با جمع آوری اطلاعات و بررسی شرایط محیطی پروژه است که می توانند زمان و هزینه اجرای پروژه را تعیین کرده و سازه ای کاملا اصولی اجرا کنند. لذا جمع آوری و ارائه این این اطلاعات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

جستجو و یافتن آنلاین سازندگان استخر از طریق کارگشا چه مزیتی دارد؟

پیمانکاران و سازندگان استخر از جمله فعالان صنعت ساختمان هستند که در کارگشا  نیز فعالیت می کنند. یافتن آنلاین پیمانکاران اجرای استخر از طریق این سایت مزیت های زیر را دارد:

 • استفاده از خدمات آنلاین

 • صرفه جویی در زمان

 • یافتن یک متخصص ساخت استخر ماهر در نزدیکی شما

 • امکان دیدن نمونه کارهای اجرا شده‌ قبلی در کمترین زمان
 • امکان دیدن نظرات کارفرماهای قبلی نسبت به متخصص مورد نظر

 • تعیین روز و ساعت مراجعه متخصص به پروژه توسط شما

 • امکان استفاده از خدمات پشتیبانی کارگشا

 • استعلام قیمت رایگان ساخت استخر

چگونه از طریق کارگشا، متخصصین ساخت استخر پیدا کنید؟

اگر می خواهید از طریق کارگشا یک پیمانکار ساخت استخر پیدا کنید، می توانید با پاسخ دادن به چند سوال درخواست خود را ثبت نمایید. کارشناسان کارگشا درخواست شما را بررسی می کنند و با توجه به نیازتان بهترین متخصصین ساخت استخر را به شما معرفی می کنند.

ما سامانه آنلاین خدمات ساختمانی کارگشا هستیم و با فراخوان متخصصین واجد شرایط و اخذ ضمانت از آنها، امکان رفع نیازهای یکایک هموطنان عزیزمان را در حوزه ساخت، بازسازی، تعمیر ونگهداری ساختمان ها مهیا کرده‌ایم. ما در معرفی، تعیین قیمت، اجرا فنی و نظارت بر حسن عملکرد متخصصین به نحوی اقدام کرده‌ایم که صرفه و صلاح شما کاملا رعایت شده و به روشی مطمئن و شفاف، درخواست شما اجرا خواهد شد.

از تخفیف‌ها و جدیدترین‌های ‌کارگشا باخبر شوید:

logo-samandehi
پل ارتباطی
تهران، بلوار قیطریه، نبش خیابان نامی، پلاک ۱، واحد ۵

کليه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آینده پژوهان نوآور کارگشا است.