• 1
  پاسخ به سوالات
 • 2
  انتخاب متخصص دلخواه
 • 3
  توافق قیمت با متخصص
 • 4
  اتمام پروژه

اجرای سیستم صاعقه گیر و ارتینگ

انواع خدمات اجرای سیستم صاعقه گیر و ارتینگ، معرفی بهترین مجریان سیستم صاعقه گیر و ارتینگ، هزینه اجرای سیستم صاعقه گیر و ارتینگ، ثبت درخواست آنلاین انواع خدمات اجرای سیستم صاعقه گیر و ارتینگ

همه چیز درباره اجرای سیستم صاعقه گیر و ارتینگ

اجرای سیستم صاعقه گیر و ارتینگ به عنوان یکی از اقدامات مهم در تاسیسات الکترونیکی در صنعت ساختمان، یک امر کاملا ضروری می باشد که بدون اجرای آنها مجوز ساخت ساختمان‌ با مشکل روبرو خواهد شد. این مسئله به دلیل اهمیت بسیار زیاد وجود این سیستم‌ها به منظور حفاظت و ایمنی افراد و تجهیزات برقی در مقابل انواع برق گرفتگی می باشد. به بیان دیگر با اجرای سیستم صاعقه گیر و ارتینگ و اتصال سیستم ارت ساختمان از طریق چاه ارت، از خطر برق گرفتگی ناشی از صاعقه و همچنین خطر برق گرفتگی ناشی از اتصالی نمودن وسایل برقی در ساختمان جلوگیری به عمل می آید. می توان گفت که از این طریق، امنیت جان و مال افراد ساکن ساختمان در مقابل برق گرفتگی تامین می گردد. سیستم های صاعقه گیر و ارتینگ انواع مختلفی دارند و به روش‌های مختلفی اجرا می شوند. در واقع با توجه به نوع پروژه و شرایط اقلیمی منطقه، روش‌ها و تجهیزات مختلفی برای اجرای سیستم ارتینگ و صاعقه گیر مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه با ما همراه باشید تا درباره سیستم‌های صاعقه گیر و ارتینگ و اجرای خدمات آنلاین مربوط به آن اشاره نماییم.

در چه صورت به متخصص اجرای سیستم صاعقه گیر و ارتینگ نیاز دارید؟

به‌طورکلی برای اماکن صنعتی و کارخانجات که دارای سیستم برق قوی هستند و همچنین برج‌ها و ساختمان‌های مسکونی و غیرمسکونی چند طبقه نیاز به سیستم‌های صاعقه گیر و ارتینگ است. به طور کلی اجرای سیستم صاعقه گیر و ارتینگ به منظور حفظ ایمنی ساختمان، افراد و کلیه‌ وسایل برقی یک امر ضروری است و باید توسط متخصصین مجرب و ماهر انجام شود.

چگونه یک متخصص ماهر برای اجرای سیستم صاعقه گیر و ارتینگ پیدا کنید؟

بسیاری از متخصصین اجرای سیستم ارتینگ و صاعقه گیر در سایت کارگشا نیز حضور دارند و می توانید خیلی راحت از این طریق آنها را پیدا کنید. بدون شک یافتن یک متخصص مجرب در زمینه اجرای سیستم صاعقه گیر و ارتینگ از طریق کارگشا برایتان مقرون به صرفه خواهد بود.

سوالاتی که باید از متخصص اجرای سیستم صاعقه گیر و ارتینگ بپرسید:

توصیه می شود که پیش از شروع به اجرای پروژه سیستم صاعقه گیر و ارتینگ، ابتدا درباره برخی مسائل با متخصصین مربوطه صحبت کنید. مثلا اینکه هزینه اجرای سیستم‌های صاعقه گیر و ارتینگ چقدر است؟  نحوه پرداخت هزینه به چه صورت است؟ چقدر طول می کشد تا اجرای سیستم و حفاری چاه تمام شود؟ شرایط ضمانت اجرای کار چگونه است؟ به طور کلی سعی کنید که تمام جزئیات را در نظر بگیرید و درباره آنها به توافق برسید. 

هزینه اجرای سیستم صاعقه گیر و ارتینگ چقدر است؟

قیمت اجرای سیستم صاعقه گیر و ارتینگ به عوامل مختلفی از جمله نوع تجهیزات مورد استفاده، عمق چاه و متراژ آن و همچنین جنس خاک و میزان سفتی و نرمی خاک منطقه بستگی دارد. به عنوان مثال برای خاک رسی با جذب رطوبت بالا، خاک شنی و ماسه ای، خاک شنی و سنگی و همچنین خاک سنگلاخی نیاز به تجهیزات و سیستم های متفاوتی برای حفر چاه ارت می باشد که هزینه های مختلفی در پی خواهند داشت. لازم به ذکر است که به دلیل سیاست های سایت کارگشا مبنی بر رقابت سالم و اصلاح قیمت ها به نفع مشتری، استفاده از خدمات کارگشا برایتان مقرون به صرفه خواهد بود.

متخصصین اجرای سیستم صاعقه گیر و ارتینگ چه خدماتی ارائه می دهد؟

در ادامه به طور خلاصه به برخی از خدماتی که توسط متخصصین اجرای سیستم صاعقه گیر و ارتینگ ارائه می شود اشاره می کنیم:

 • اجرای سیستم صاعقه گیر و اجرای سیستم ارتینگ برای ساختمان های مسکونی و غیرمسکونی
 • اجرای سیم ارت سطحی
 • اجرای سیستم ارت عمقی
 • اجرای سیم ارت رعد و برق
 • اجرای سیم ارت فونداسیون
 • اجرای سیم ارت کلید و پریز و روشنایی
 • نصب سیم ارت وسایل برقی

کلیه‌ این خدمات توسط متخصصین حاذق در کارگشا ارائه می‌شوند.

جستجو و یافتن آنلاین متخصص اجرای سیستم صاعقه گیر و ارتینگ از طریق کارگشا چه مزیتی دارد؟

قبلا هم اشاره کردیم که یافتن آنلاین متخصصین اجرای سیستم صاعقه گیر و ارتینگ از طریق کارگشا برایتان بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. علاوه بر این از مزیت های زیر نیز بهره مند خواهید شد:

 • استفاده از خدمات آنلاین
 • صرفه جویی در زمان
 • یافتن یک متخصص اجرای سیستم صاعقه گیر و ارتینگ ماهر در نزدیکی شما
 • امکان دیدن نمونه کارهای اجرا شده‌ قبلی در کمترین زمان
 • امکان دیدن نظرات کارفرماهای قبلی نسبت به متخصص مورد نظر
 • تعیین روز و ساعت مراجعه متخصص به پروژه توسط شما
 • امکان استفاده از خدمات پشتیبانی کارگشا
 • استعلام قیمت رایگان اجرای سیستم صاعقه گیر و ارتینگ

چگونه از طریق کارگشا، متخصص اجرای سیستم صاعقه گیر و ارتینگ پیدا کنید؟

یلفتن متخصص اجرای سیستم صاعقه گیر و ارتینگ از طریق کارگشا امکان پذیر است. کافی است با پاسخ دادن به چند سوال درخواست خود را ثبت نمایید. کارشناسان کارگشا درخواست شما را بررسی می کنند و با توجه به نیازتان بهترین متخصصین را به شما معرفی می نمایند.

ما سامانه آنلاین خدمات ساختمانی کارگشا هستیم و با فراخوان متخصصین واجد شرایط و اخذ ضمانت از آنها، امکان رفع نیازهای یکایک هموطنان عزیزمان را در حوزه ساخت، بازسازی، تعمیر ونگهداری ساختمان ها مهیا کرده‌ایم. ما در معرفی، تعیین قیمت، اجرا فنی و نظارت بر حسن عملکرد متخصصین به نحوی اقدام کرده‌ایم که صرفه و صلاح شما کاملا رعایت شده و به روشی مطمئن و شفاف، درخواست شما اجرا خواهد شد.

از تخفیف‌ها و جدیدترین‌های ‌کارگشا باخبر شوید:

logo-samandehi
پل ارتباطی
تهران، بلوار قیطریه، نبش خیابان نامی، پلاک ۱، واحد ۵

کليه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آینده پژوهان نوآور کارگشا است.