• 1
  پاسخ به سوالات
 • 2
  انتخاب متخصص دلخواه
 • 3
  توافق قیمت با متخصص
 • 4
  اتمام پروژه

طراحی دکوراسیون داخلی

انواع خدمات چیدمان و دکوراسیون داخلی، معرفی بهترین شرکت های دکوراسیون داخلی، قیمت چیدمان و خدمات دکوراسیون داخلی، ثبت سفارش آنلاین انواع خدمات چیدمان و دکوراسیون داخلی

منظور از چیدمان و دکوراسیون داخلی چیست؟

چیدمان و دکوراسیون داخلی در واقع هنر طراحی و در کنار هم قرار دادن عناصر موجود در فضا به گونه‌ای هماهنگ است که در نهایت ترکیب رنگی فضا، بافت‌های به کار رفته در طراحی و سایر اِلِمان‌های موجود در کنار یکدیگر دارای هارمونی و زیبایی بصری چشم نوازی باشد. به طور کلی افراد در هر فضای مسکونی و غیرمسکونی شامل منزل یا مراکز تجاری و اداری همواره با چالش چیدمان فضا روبرو هستند. دکوراسیون داخلی در فضاهایی با کاربری مختلف اصول مختلفی دارد. دکوراسیون داخلی منزل، دکوراسیون داخلی تجاری، دکوراسیون داخلی اداری، دکوراسیون داخلی شرکت و یا دکوراسیون داخلی هتل از جمله مواردی هستند که برای طراحی داخلی هر یک از آن ها نیاز به اطلاعات و اصول اجرایی مختلفی خواهید داشت.

چه زمانی به یک طراح داخلی و یا یک دکوراتور نیاز دارید؟

سلیقه شخصی همواره در چیدمان و دکوراسیون داخلی تاثیر بسیار زیادی دارد. به همین دلیل افراد زیادی ترجیح می دهند که خودشان مسئولیت اجرای آن را به عهده بگیرند. اما نکته‌ای که شاید بعضی‌ها به آن بی توجه باشند در واقع داشتن دانش فنی و اصول زیبایی شناسی‌ست که وقتی در کنار سلیقه شخصی قرار بگیرد خود را به صورت یک اثر هنری خود را نشان می‌دهد. این موضوع به ویژه وقتی مربوط به طراحی، چیدمان و دکوراسیون داخلی محل کار باشد اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. چرا که طراحی داخلی شرکت یا اداره می تواند تاثیر تعیین کننده‌ای در دیده شدن آن شرکت یا اداره داشته باشد. به طور کلی اگر قصد طراحی و دکوراسیون داخلی منزل یا محل کار خود را دارید، پیشنهاد می‌کنیم که حتما با یک طراح داخلی و دکوراتور در ارتباط باشید و از دانش و تجربه‌ آن‌ها استفاده کنید. اگر نگران هزینه‌ این کار هستید، بد نیست بدانید که چه بسا با این کار هزینه‌ کلی خود را کاهش می‌دهید. چرا که به کمک یک طراح و دکوراتور می‌توانید با شناخت بیشتر، کارآمدتر و مقرون به صرفه‌تر هزینه کنید.

درباره این مسائل با طراح داخلی یا دکوراتور خود صحبت کنید

در صورتی که تصمیم دارید برای چیدمان و دکوراسیون داخلی منزل یا محل کارتان با یک طراح داخلی و دکوراتور قرارداد ببندید، بهتر است که با او درباره ایده‌هایی که در ذهن خود دارید صحبت کنید. از او بخواهید که یک طراحی سه بُعدی از کار نهایی به شما بدهد تا پیش از اجرا از همه چیز مطمئن شوید. درباره هزینه‌ طراحی سه بعدی و هزینه‌ اجرا و همچنین ضمانت اجرای کار با او صحبت کنید. بهتر است که یک برآورد کلی از هزینه و مدت زمان لازم برای اجرای کار داشته باشید.

هزینه چیدمان و دکوراسیون داخلی چقدر است؟

به طور کلی قیمت چیدمان و دکوراسیون داخلی با توجه به نوع کاربری فضای مورد نظر، متراژ فضا، سبک دکوراسیون انتخاب شده، نوع مواد و متریال به کار رفته در عناصر طراحی، نیاز به تغییر ساختار و زیرسازی در فضا و همچنین سفارش یا عدم سفارش طراحی سه بعدی پیش از اجرا می‌تواند متغیر باشد. به طور کلی پس از بازدید از محل پروژه و بررسی سفارش مشتری اغلب این هزینه توسط طراح داخلی برآورد می‌شود.

کارهایی که بهتر است قبل از تغییر چیدمان و دکوراسیون داخلی انجام دهید:

عکس ببینید! دیدن ایده‌ها و عکس‌های بسیار زیاد یکی از کارهای بسیار موثری ست که بهتر است قبل از شروع به تغییر دکوراسیون انجام دهید. با تماشای ایده‌های مختلف، این قدرت را پیدا می‌کنید که بدانید دقیقا به کدام تم رنگی علاقه دارید؟ دقیقا کدام سبک طراحی را بیشتر می‌پسندید؟ سبک‌های چیدمان و دکوراسیون داخلی ماکسیمال را ترجیح می‌دهید یا مینیمال؟ اگر پاسخ اینگونه سوالات را به خوبی بدانید شاید بتوان گفت که نیمی از راه را رفته‌اید!
قیمت بگیرید! یکی دیگر از کارهای مهمی که توصیه می‌شود حتما قبل از اجرای دکوراسیون انجام دهید قیمیت گرفتن است. درست است که یک طراح داخلی و دکوراتور از تمام قیمت‌ها مطلع بوده و شما را راهنمایی می‌کند، اما بهتر است که خودتان نیز تا جایی که ممکن از قیمت همه چیز سر در بیاورید. این کار به نفع شما خواهد بود.

یک طراح داخلی و دکوراتور چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

معمولا خدمات طراحی، بازسازی و اجرا در زمینه‌ طراحی داخلی و طراحی نما، از جمله خدماتی هستند که توسط یک دفتر طراحی معماری ارائه می شود. یک طراحی داخلی می تواند فضای مورد نظر شما به صورت اصولی طراحی کند و حتی کاربری فضاها را در صورت نیاز تغییر دهد. دکوراتو‌ها نیز می‌توانند با توجه به دانش خود در زمینه‌ اصول زیبایی شناسی، به شما در انتخاب مبلمان و عناصر دکوراتیو مورد نیاز برای تازه نمودن و تغییر فضا و همچنین اجرای دکوراسیون اصولی کمک نمایند.

جستجو و یافتن آنلاین طراح داخلی و دکوراتور از طریق کارگشا چه مزیتی‌هایی دارد؟

امروزه اغلب شرکت‌ها خدمات خود را به صورت آنلاین نیز ارائه می‌دهند و نمونه کارهایشان را از این طریق به نمایش می‌گذارند. بسیاری از شرکت‌های طراحی و دکوراسیون داخلی در سایت کارگشا نیز مشغول به فعالیت و رقابت سالم هستند. یافتن یک طراح داخلی و دکوراتور از طریق این سایت مزایای زیر را دارد:

 • استفاده از خدمات آنلاین
 • صرفه جویی در زمان
 • یافتن یک متخصص طراح دکوراسیون داخلی ماهر در نزدیکی شما
 • امکان دیدن نمونه کارهای اجرا شده‌ قبلی در کمترین زمان
 • امکان دیدن نظرات کارفرماهای قبلی نسبت به متخصص مورد نظر
 • تعیین روز و ساعت مراجعه متخصص به پروژه توسط شما
 • امکان استفاده از خدمات پشتیبانی کارگشا
 • استعلام قیمت رایگان طراحی دکوراسیون داخلی

چگونه از طریق کارگشا یک طراح داخلی و دکوراتور بیابیم؟

یافتن یک طراح داخلی و دکوراتور از طریق سایت کارگشا اصلا کار سختی نیست! فقط کافی ست که به چند سوال در سامانه ثبت درخواست این سایت پاسخ دهید و درخواست خود را ثبت کنید. کارشناسان درخواست شما را بررسی کرده و به زودی با شما تماس خواهند گرفت.

ما سامانه آنلاین خدمات ساختمانی کارگشا هستیم و با فراخوان متخصصین واجد شرایط و اخذ ضمانت از آنها، امکان رفع نیازهای یکایک هموطنان عزیزمان را در حوزه ساخت، بازسازی، تعمیر ونگهداری ساختمان ها مهیا کرده‌ایم. ما در معرفی، تعیین قیمت، اجرا فنی و نظارت بر حسن عملکرد متخصصین به نحوی اقدام کرده‌ایم که صرفه و صلاح شما کاملا رعایت شده و به روشی مطمئن و شفاف، درخواست شما اجرا خواهد شد.

از تخفیف‌ها و جدیدترین‌های ‌کارگشا باخبر شوید:

logo-samandehi
پل ارتباطی
تهران، بلوار قیطریه، نبش خیابان نامی، پلاک ۱، واحد ۵

کليه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آینده پژوهان نوآور کارگشا است.