• 1
  پاسخ به سوالات
 • 2
  انتخاب متخصص دلخواه
 • 3
  توافق قیمت با متخصص
 • 4
  اتمام پروژه

طراحی هوشمندسازی

خدمات طراحی هوشمندسازی، معرفی بهترین طراح هوشمندسازی، هزینه طراحی هوشمندسازی، ثبت درخواست آنلاین خدمات طراحی هوشمندسازی

طراحی هوشمند سازی چیست؟

طراحی هوشمند سازی ساختمان (bms)، نوعی سیستم یکپارچه است که این قابلیت را دارد که به کاربر اجازه دهد، حتی در مواقعی که در خانه نیست، بتواند از راه دور، سیستم‌های الکتریکی خانه اعم از دزدگیر، دوربین مداربسته، سیستم روشنایی و حتی سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی، اعلام حریق و موارد این چنینی را کنترل کند. برای مثال این امکان برای کاربر فراهم می‌شود که بتواند دوربین مداربسته را از راه دور چک کند، اقدام به روشن و خاموش کردن سیستم گرمایشی و سرمایشی ساختمان نموده و یا حتی بتواند دمای آن‌ها را تنظیم کند. طراحی هوشمند سازی حتی یک قدم پا را فراتر نهاده و زمانی که کاربر آن را درحالت اتوماتیک قرار می‌دهد، می‌تواند شرایط را سنجیده و بر اساس آن عمل کند. برای مثال اگر دمای منزل بیش از حد گرم باشد، دستگاه به صورت خودکار، دما را کمتر می‌کند.

طراحی هوشمند سازی ساختمان که با استفاده از تجهیزات هوشمند سازی انجام می‌شود، امنیت و راحتی را برای کاربران به ارمغان می‌آورد. این سیستم علاوه بر منازل مسکونی، در ساختمان‌های تجاری و اداری نیز قابل پیاده سازی است. سیستم هوشمند سازی ساختمان و طراحی و پیاده‌سازی آن کار بسیار پیچیده‌ای است و تجهیزات خاص خود را می‌طلبد. در طراحی هوشمند سازی ساختمان یا به اصطلاح خانه هوشمند، تمام وسایل خانه به یکدیگر متصل بوده و با یک سیستم مرکزی کنترل می‌شوند.

در چه صورت به طراحی هوشمند سازی ساختمان نیاز دارید؟

با توجه به قابلیت‌های فراوانی که سیستم هوشمند سازی دارد، باعث می‌شود حداکثر امنیت ساکنین منزل تامین شود، در مصرف انرژی صرفه‌جویی شود و مهم‌تر از همه؛ امور روزانه افراد، سرعت بیشتری پیدا کرده و آسایش ساکنین ساختمان فراهم شود. بنابراین نیاز یه چنین سیستمی در زندگی‌های امروزی احساس می‌شود.

چگونه یک فرد متخصص برای طراحی هوشمند سازی ساختمان پیدا کنید؟

امروزه بهترین روش برای پیدا کردن بسیاری از خدمات ساختمانی، استفاده از اینترنت است. کافی است تا با یک جستجوی ساده درباره طراحی هوشمند سازی ، بسیاری از متخصصین این حوزه را پیدا کرده و با آن‌ها ارتباط برقرار کنید. کارگشا نیز به شما برای یافتن فرد متخصص طراحی هوشمند سازی کمک می کند. بسیاری از متخصصین ماهر و باتجربه در سایت کارگشا مشغول به فعالیت و رقابت با یکدیگر هستند.

قیمت طراحی هوشمند سازی چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت هوشمند سازی با توجه به قدمت ساختمان مورد نظر، متراژ ساختمان، نوع، کیفیت و برند تجهیزاتی که برای هوشمند سازی استفاده می‌شود و سلیقه کاربر، متغیر خواهد بود.

جستجو و یافتن آنلاین متخصص طراحی هوشمند سازی از طریق کارگشا چه مزایایی دارد؟

در صورت یافتن متخصص طراحی هوشمند سازی از سایت کارگشا، از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

 • استفاده از خدمات آنلاین
 • صرفه‌جویی در زمان
 • یافتن یک متخصص طراحی هوشمند سازی در نزدیکی شما
 • امکان دیدن نمونه کارهای قبلی اجرا شده در کمترین زمان
 • امکان دیدن نظرات کارفرماهای قبلی نسبت به متخصصین مورد نظر
 • تعیین روز و ساعت مراجعه متخصص به محل پروژه، توسط شما
 • امکان استفاده از خدمات پشتیبانی کارگشا
 • استعلام رایگان قیمت برای متخصص طراحی هوشمند سازی

چگونه از طریق کارگشا یک متخصص طراحی هوشمند سازی پیدا کنیم؟

برای پیدا کردن آنلاین متخصص طراحی هوشمند سازی، می‌توانید به بخش ثبت درخواست کارگشا مراجعه کرده و درخواست متخصص طراحی هوشمند سازی را ثبت کنید. سپس منتظر بمانید تا کارشناسان کارگشا، درخواست شما را بررسی کرده و بهترین متخصص طراحی هوشمند سازی را به شما معرفی کنند.

ما سامانه آنلاین خدمات ساختمانی کارگشا هستیم و با فراخوان متخصصین واجد شرایط و اخذ ضمانت از آنها، امکان رفع نیازهای یکایک هموطنان عزیزمان را در حوزه ساخت، بازسازی، تعمیر ونگهداری ساختمان ها مهیا کرده‌ایم. ما در معرفی، تعیین قیمت، اجرا فنی و نظارت بر حسن عملکرد متخصصین به نحوی اقدام کرده‌ایم که صرفه و صلاح شما کاملا رعایت شده و به روشی مطمئن و شفاف، درخواست شما اجرا خواهد شد.

از تخفیف‌ها و جدیدترین‌های ‌کارگشا باخبر شوید:

logo-samandehi
پل ارتباطی
تهران، بلوار قیطریه، نبش خیابان نامی، پلاک ۱، واحد ۵

کليه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آینده پژوهان نوآور کارگشا است.