• 1
  پاسخ به سوالات
 • 2
  انتخاب متخصص دلخواه
 • 3
  توافق قیمت با متخصص
 • 4
  اتمام پروژه

اجرای سیستم آنتن و ماهواره مرکزی

انواع خدمات اجرای سیستم آنتن و ماهواره مرکزی، معرفی بهترین نصابان سیستم آنتن و ماهواره مرکزی، قیمت اجرای سیستم آنتن و ماهواره مرکزی، ثبت درخواست آنلاین اجرای سیستم آنتن و ماهواره مرکزی

اجرای سیستم آنتن و ماهواره مرکزی

اجرای سیستم آنتن و ماهواره مرکزی امروزه یکی از ملزومات هر ساختمان به حساب می‌آید. زیرا با استفاده از این سیستم‌ها می‌توان سیگنال‌های رادیویی و تلویزیونی را به تعداد زیادی گیرنده تلویزیونی برای همه‌ واحدهای ساختمان ارسال نمود. یعنی دیگر نیاز نیست که هر واحد آنتن هوایی مخصوص به خود را داشته باشد. به عبارت ساده تر، با اجرای یک سیستم آنتن و ماهواره مرکزی که در واقع شبکه‌ای از کابل‌ها و تجهیزات با طراحی خاص هستند، سیگنال‌های رادیویی و تلویزیونی پردازش و تقویت شده و سپس از یک موقعیت مرکزی به داخل ساختمان و واحدها توزیع می‌شوند. سیستم‌های آنتن مرکزی دارای دو بخش مجزا هستند، یکی "سیستم دریافت، پردازش و تقویت سیگنال" و  دیگری "سیستم توزیع" که هر دو بخش باید توسط متخصصین حرفه‌ای طراحی و اجرا شوند تا اطمینان داشته باشید که توزیع سیگنال‌های صدا و تصویر به درستی و با کمترین کاهش کیفیت ارسال می‌شوند. اما این متخصصین را از کجا پیدا کنید؟ در ادامه با ما همراه باشید تا به شما بگوییم که چگونه می‌توانید بهترین متخصصین را برای اجرای سیستم آنتن و ماهواره مرکزی پیدا کنید.

چرا به اجرای سیستم آنتن و ماهواره مرکزی نیاز دارید؟

قبلا هم گفتیم که با وجود یک سیستم آنتن مرکزی می‌توانید به همه واحدهای یک برج سیگنال ارسال کنید. در غیر این صورت مجبور هستید که برای هر واحد و حتی در هر واحد که به چندین تلویزیون نیاز دارد به ازای هر تلویزیون یک دیش ماهواره یا آنتن نصب و راه‌اندازی کنید. این کار هم پر هزینه است و هم باعث شلوغی و زشتی پشت بام می‌شود. علاوه بر این وجود چندین آنتن در کنار هم منجر به ایجاد اختلال و از دست رفتن سیگنال می‌شود. بنابراین اجرای سیستم آنتن و ماهواره مرکزی ضروری به نظر می‌رسد. این موضوع به ویژه در مکان‌های تجاری مثل هتل‌ها، مال‌ها، پاساژهای چند طبقه، ادارات و موسسات آموزشی و همچنین برج‌های مسکونی بزرگ با تعداد واحدهای زیاد اهمیت زیادی دارد و به روش‌ها و شیوه‌های مختلفی اجرا می‌شود.

 به طور خلاصه برخی از مهم ترین مزایای سیستم آنتن و ماهواره مرکزی این است که:

 • منجر به کاهش چشمگیر هزینه‌های مثل هزینه تجهیزات، هزینه نصب و... می‌شود.
 • باعث می‌شود تا پشت بام منظم‌تری داشته باشید.
 • کیفیت تصویر بیشتری خواهید داشت.
 • تعمیر و نگهداری آنتن مرکزی آسان‌تر است.
 • با استفاده از آنتن‌های مرکزی می‌توانید اقدام به ساخت یک شبکه تلویزیونی مخصوص برای ساختمان نموده و ویدئوهای مورد نظرتان را در این شبکه برای اهالی برج پخش کنید.

چگونه یک متخصص خوب برای اجرای سیستم آنتن و ماهواره مرکزی پیدا کنید؟

 بسیاری از متخصصین اجرای سیستم آنتن و ماهواره مرکزی در کارگشا حضور دارند و این خدمات را از طریق سایت ارائه می‌دهند. بنابراین می‌توانید خیلی راحت از طریق سایت کارگشا بهترین متخصصین اجرای سیستم آنتن و ماهواره مرکزی را پیدا کنید. بدون شک یافتن این متخصصین از طریق کارگشا برایتان مقرون به صرفه نیز خواهد بود.

هزینه اجرای سیستم آنتن و ماهواره مرکزی چگونه محاسبه می‌شود؟

هزینه اجرای سیستم آنتن و ماهواره مرکزی با توجه به عوامل مختلفی مثل درخواست مشتری، تعداد طبقات و واحدها، شرایط سیم‌کشی و راه‌اندازی تجهیزات در ساختمان، دستمزد متخصصین و ... متفاوت خواهد بود. اگر می‌خواهید اطلاعات دقیق‌تری درباره قیمت‌ طراحی و نصب آنتن مرکزی دیجیتال متناسب با پروژه خودتان داشته باشید، می‌توانید با پشتیبانان کارگشا ارتباط بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

متخصصین اجرای سیستم آنتن و ماهواره مرکزی چه خدماتی ارائه می دهد؟

در ادامه به طور خلاصه به برخی از خدماتی که توسط متخصصین اجرای سیستم آنتن و ماهواره مرکزی ارائه می‌شود اشاره می‌کنیم:

 • طراحی و اجرای آنتن مرکزی
 • نصب و تعمیرات آنتن ماهواره مرکزی
 • پشتیبانی، عیب‌یابی و تعمیر آنتن و ماهواره مرکزی در صورت نیاز

لازم به ذکر است که کلیه این خدمات توسط متخصصین حاذق در کارگشا با بهترین کیفیت و کم‌ترین هزینه ارائه می‌شوند.

جستجو و پیدا کردن آنلاین متخصص اجرای سیستم آنتن و ماهواره مرکزی از طریق کارگشا چه مزیتی دارد؟

اولین مزیت یافتن آنلاین متخصصین اجرای سیستم آنتن و ماهواره مرکزی از طریق کارگشا صرفه‌ اقتصادی است. علاوه بر این از مزیت‌های زیر نیز بهره‌مند خواهید شد:

 • استفاده از خدمات آنلاین
 • صرفه جویی در زمان
 • یافتن یک متخصص اجرای سیستم آنتن و ماهواره مرکزی ماهر در نزدیکی شما
 • امکان دیدن نمونه کارهای اجرا شده‌ قبلی در کمترین زمان
 • امکان دیدن نظرات کارفرماهای قبلی نسبت به متخصص مورد نظر
 • تعیین روز و ساعت مراجعه متخصص به پروژه توسط شما
 • امکان استفاده از خدمات پشتیبانی کارگشا
 • استعلام قیمت رایگان نصب اجرای سیستم آنتن و ماهواره مرکزی

چگونه از طریق کارگشا، متخصص اجرای سیستم آنتن و ماهواره مرکزی پیدا کنید؟

یافتن متخصص اجرای سیستم آنتن و ماهواره مرکزی از طریق کارگشا با پاسخ دادن به چند سوال امکان‌پذیر است. کارشناسان کارگشا درخواست شما را بررسی کرده و با توجه به نیازتان بهترین متخصصین را به شما معرفی می‌کنند.

ما سامانه آنلاین خدمات ساختمانی کارگشا هستیم و با فراخوان متخصصین واجد شرایط و اخذ ضمانت از آنها، امکان رفع نیازهای یکایک هموطنان عزیزمان را در حوزه ساخت، بازسازی، تعمیر ونگهداری ساختمان ها مهیا کرده‌ایم. ما در معرفی، تعیین قیمت، اجرا فنی و نظارت بر حسن عملکرد متخصصین به نحوی اقدام کرده‌ایم که صرفه و صلاح شما کاملا رعایت شده و به روشی مطمئن و شفاف، درخواست شما اجرا خواهد شد.

از تخفیف‌ها و جدیدترین‌های ‌کارگشا باخبر شوید:

logo-samandehi
پل ارتباطی
تهران، بلوار قیطریه، نبش خیابان نامی، پلاک ۱، واحد ۵

کليه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آینده پژوهان نوآور کارگشا است.