• 1
  پاسخ به سوالات
 • 2
  انتخاب متخصص دلخواه
 • 3
  توافق قیمت با متخصص
 • 4
  اتمام پروژه

اجرای سقف تیرچه بلوک

خدمات اجرای سقف تیرچه بلوک، معرفی بهترین مجریان سقف تیرچه بلوک، هزینه اجرای سقف تیرچه بلوک، ثبت درخواست آنلاین اجرای سقف تیرچه بلوک

سقف تیرچه بلوک چیست؟

سقف تیرچه بلوک جزء رایج‌ترین و محبوب‌ترین نوع سقف‌های سازه‌ای است که در کشور ایران ساخته می‌شود. نصب و اجرای آسان، باعث شده است تا سازندگان امروزی تمایل بیشتری به تیرچه بلوک داشته باشند. استفاده  گسترده در انواع سازه‌های بتنی و فلزی، از تیرچه و بلوک، سقفی بی‌جانشین ساخته است. در کنار فواید و کاربردهای بسیارش، سقف تیرچه بلوک دارای معایبی نیز است که باعث شده، اجرای آن در برخی از پروژه‌های ساختمانی با محدودیت همراه باشد. شاید برایتان سوال باشد که حالا از کجا و چگونه باید مجری سقف تیرچه بلوک پیدا کنید؟ در ادامه با ما همراه باشید تا کمی بیشتر در این باره بدانید.

در چه صورت به متخصصین اجرای سقف سقف تیرچه بلوک نیاز دارید؟

از آن جایی که اجرای سقف تیرچه بلوک یک کار کاملا تخصصی می‌باشد، در فرآیند ساخت آن نیاز به مجریان و متخصصین مجرب و ماهر به منظور اجرای درست و اصولی سقف تیرچه بلوک بر اساس نقشه‌های اجرایی خواهید داشت.  

چگونه یک متخصص خوب برای اجرای سقف تیرچه بلوک پیدا کنید؟

امروزه پیدا کردن متخصصین با گسترش خدمات آنلاین چندان کار سختی نیست و با کمی جست‌وجو در اینترنت می‌توان بسیاری از متخصصین ارائه کننده‌ خدمات اجرای سقف تیرچه بلوک را پیدا نمود. بهترین متخصصین اجرای سقف تیرچه بلوک درسامانه ثبت درخواست کارگشابه عنوان متخصصین کارگشا نیز مشغول به فعالیت هستند و شما می‌توانید به آسانی و با اطمینان کامل از خدمات آنلاین کارگشا استفاده کنید. 

سوالاتی که باید از متخصصین اجرای سقف تیرچه بلوک بپرسید!

به طور کلی توصیه می‌شود که پیش از شروع کار ابتدا درباره برخی مسائل با متخصصین اجرای سقف تیرچه بلوک صحبت کنید و توافقات خود را به صورت قرارداد مکتوب نمایید. مسائلی از جمله: مساحت سقف، مبلغ کل قرارداد، مدت قرارداد، نحوه‌ پرداخت، ضمانت حسن انجام کار و ­تعهدات و جریمه‌ تاخیر و خسارت از جمله مواردی هستند که باید به طور دقیق در قرارداد مشخص شوند. همچنین تعهدات خودتان نسبت به یکدیگر را با ذکر جزئیات مشخص نمایید تا در طول انجام کار با هیچ مشکلی روبرو نشوید. مثلا اینکه پیمانکار موظف است هرگونه خسارتی که در اثر قصور و سهل انگاری عوامل خود به کلیه ابنیه متعلق به کارفرما یا اشخاص ثالث در اثر انجام عملیات موضوع قرارداد وارد آید را با هزینه خود زیر نظر دستگاه نظارت سریعا جبران نماید و یا اینکه تامین آب و برق مورد نیاز پیمانکار در محدوده کارگاه به عهده کارفرما می ‌باشد.

هزینه اجرای سقف سازه ای به چه صورت می باشد؟

به طور کلی نمی توان مبلغ مشخصی را به عنوان قیمت اجرای سقف سازه ای در نظر گرفت. چرا که هزینه اجرای سقف تیرچه بلوک به عوامل مختلفی مثل نوع متریال مصرفی و نوع طراحی و دستمزد استادکاران بستگی دارد. 

خدماتی که متخصصین اجرای سقف تیرچه بلوک ارائه می دهند شامل چیست؟

برخی از خدماتی که توسط متخصصین اجرای سقف سازه ای ارائه می شود شامل موارد زیر می باشد:

 • قرار دادن تیرچه بین دهانه‌ها
 • شمع بندی زیر تیرچه‌ها
 • قراردادن بلوک در بین تیرچه‌ها
 • اجرای میلگرد افت و حرارت
 • قالب بندی اطراف تیرچه‌ها
 • بتن ریزی سقف تیرچه بلوک

کلیه‌ این خدمات توسط متخصصین و مجریان حاذق در کارگشا نیز ارائه می شود.

جستجو و یافتن آنلاین متخصصین اجرای سقف تیرچه بلوک از طریق کارگشا چه مزیتی دارد؟

حتما می‌دانید که بسیاری از فعالین و متخصص‌های مجرب در حوزه صنعت ساختمان در سایت کارگشا فعالیت می‌کنند. بنابراین در این سایت می‌توانید بسیاری از متخصصین و مجریان سقف های سازه ای را نیز پیدا کنید. با استخدام متخصصین اجرای سقف سازه ای از طریق کارگشا از مزایای زیر بهره مند می شوید:

 • استفاده از خدمات آنلاین
 • پیدا کردن بهترین متخصصین اجرای سقف سازه ای در نزدیکی خودتان
 • دیدن تصاویر نمونه کارهای مجریان سقف سازه ای بدون نیاز به مراجعه به محل
 • صرفه جویی در زمان و هزینه (اصلاح قیمت ها در کارگشا)
 • برخورداری از خدمات پشتیبانی سایت کارگشا

چگونه از طریق کارگشا یک مجری سقف سازه ای استخدام کنیم؟

خیلی راحت می توانید از طریق سایت کارگشا اقدام به استخدام متخصصین اجرای سقف سازه ای نمایید. فقط کافیست از طریق سامانه ثبت درخواست کارگشا، به چند سوال پاسخ داده و درخواست خود را ثبت کنید. کارشناسان کارگشا با بررسی پاسخ های شما، بهترین متخصصان را متناسب با نیازها و شرایط تان به شما معرفی می کنند.

ما سامانه آنلاین خدمات ساختمانی کارگشا هستیم و با فراخوان متخصصین واجد شرایط و اخذ ضمانت از آنها، امکان رفع نیازهای یکایک هموطنان عزیزمان را در حوزه ساخت، بازسازی، تعمیر ونگهداری ساختمان ها مهیا کرده‌ایم. ما در معرفی، تعیین قیمت، اجرا فنی و نظارت بر حسن عملکرد متخصصین به نحوی اقدام کرده‌ایم که صرفه و صلاح شما کاملا رعایت شده و به روشی مطمئن و شفاف، درخواست شما اجرا خواهد شد.

از تخفیف‌ها و جدیدترین‌های ‌کارگشا باخبر شوید:

logo-samandehi
پل ارتباطی
تهران، بلوار قیطریه، نبش خیابان نامی، پلاک ۱، واحد ۵

کليه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آینده پژوهان نوآور کارگشا است.