• 1
  پاسخ به سوالات
 • 2
  انتخاب متخصص دلخواه
 • 3
  توافق قیمت با متخصص
 • 4
  اتمام پروژه

طراحی تاسیسات مکانیکی

خدمات طراحی تاسیسات مکانیکی، معرفی بهترین طراح تاسیسات مکانیکی، هزینه طراحی تاسیسات مکانیکی، ثبت درخواست آنلاین خدمات طراحی تاسیسات مکانیکی

طراحی تاسیسات مکانیکی چیست؟

تاسیسات مکانیکی، مجموعه‌ای از ساختارها اعم از لوله‌کشی، سیستم گرمایشی، تهویه مطبوع، آسانسور، سیستم اطفاء حریق و استخر است. این تاسیسات امروزه در هر ساختمانی وجود دارند و باعث افزایش آسایش ساکنین آن ساختمان شده و در کل کیفیت زندگی آنان را ارتقا می‌دهند. در حالت کلی، طراح تاسیسات مکانیکی، برای طراحی، نکاتی را در نظر می‌گیرد که از جمله آن‌ها می‌توان به آسایش ساکنین، عملکرد بالا، امنیت و اطمینان تاسیسات مکانیکی، دوام و استحکام بالا، استفاده از تکنولوژی‌های جدید، نصب و استفاده آسان، ذخیره انرژِی، حساسیت محیطی و مقرون به صرفه بودن اشاره کرد.

یک طراح تاسیسات مکانیکی باید بتواند با نقشه‌ها و طرح‌های فنی کار کند. دارای مهارت فنی بالایی باشد، نسبت به مسائل ایمنی و دستورالعمل‌های قانونی آگاهی کاملی داشته باشد و در نهایت کار خود را با دقت بالایی انجام دهد.

در چه صورت به طراحی تاسیسات مکانیکی نیاز دارید؟

امروزه تاسیسات مکانیکی، عامل مهمی در هر ساختمان است. البته به شرطی که به نحو صحیحی طراحی شود. چرا که در غیر اینصورت، آرامش ساکنین را برهم خواهند زد. بنابراین خیلی مهم است که از یک طراح تاسیسات مکانیکی باتجربه و ماهر استفاده کنید که بتواند کار محاسبه و انتخاب سیستم تاسیساتی را به درستی انجام دهد.

چگونه یک طراح تاسیسات مکانیکی پیدا کنید؟

امروزه بهترین روش برای پیدا کردن بسیاری از خدمات ساختمانی، استفاده از اینترنت است. کافی است تا با یک جستجوی ساده درباره طراح تاسیسات مکانیکی، بسیاری از متخصصین این حوزه را پیدا کرده و با آن‌ها ارتباط برقرار کنید. کارگشا نیز به شما برای یافتن طراح تاسیسات مکانیکی کمک می کند. بسیاری از متخصصین ماهر و باتجربه در سایت کارگشا مشغول به فعالیت و رقابت با یکدیگر هستند.

حق‌الزحمه طراح تاسیسات مکانیکی محاسبه می‌شود؟

با توجه به اینکه طراح تاسیسات مکانیکی می‌تواند در هر یک از زمینه‌ طراحی پروژه‌های تاسیسات حرارتی و برودتی، پروژه‌های تاسیسات صنعتی و یا سیستم‌های هوشمند ساختمان  (BMS) فعالیت کند، حق‌الزحمه هر یک از آن‌ها جداگانه محاسبه خواهد شد. البته ناگفته نماند، هر چه میزان تخصص و تجربه طراح تاسیسات مکانیکی بالاتر باشد، به همان نسبت هم دستمزدهای بیشتری دریافت خواهد کرد. با اینکه استفاده از یک طراح در این زمینه برای کارفرما هزینه دارد، اما در بلند مدت به نفع او بوده و از بسیاری از هزینه‌های اضافی مربوط به تاسیسات پیشگیری خواهد کرد.

جستجو و یافتن آنلاین طراح تاسیسات مکانیکی از طریق کارگشا چه مزایایی دارد؟

در صورت یافتن طراح تاسیسات مکانیکی از سایت کارگشا، از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

 • استفاده از خدمات آنلاین
 • صرفه‌جویی در زمان
 • یافتن یک طراح تاسیسات مکانیکی در نزدیکی شما
 • امکان دیدن نمونه کارهای قبلی اجرا شده در کمترین زمان
 • امکان دیدن نظرات کارفرماهای قبلی نسبت به متخصصین مورد نظر
 • تعیین روز و ساعت مراجعه متخصص به محل پروژه، توسط شما
 • امکان استفاده از خدمات پشتیبانی کارگشا
 • استعلام رایگان قیمت برای طراحی تاسیسات مکانیکی

چگونه از طریق کارگشا طراح تاسیسات مکانیکی پیدا کنیم؟

برای پیدا کردن آنلاین طراح تاسیسات مکانیکی می‌توانید به بخش ثبت درخواست کارگشا مراجعه کرده و درخواست طراح تاسیسات مکانیکی را ثبت کنید. سپس کارشناسان کارگشا، درخواست شما را بررسی کرده و بهترین طراح تاسیسات مکانیکی را به شما معرفی کنند.

ما سامانه آنلاین خدمات ساختمانی کارگشا هستیم و با فراخوان متخصصین واجد شرایط و اخذ ضمانت از آنها، امکان رفع نیازهای یکایک هموطنان عزیزمان را در حوزه ساخت، بازسازی، تعمیر ونگهداری ساختمان ها مهیا کرده‌ایم. ما در معرفی، تعیین قیمت، اجرا فنی و نظارت بر حسن عملکرد متخصصین به نحوی اقدام کرده‌ایم که صرفه و صلاح شما کاملا رعایت شده و به روشی مطمئن و شفاف، درخواست شما اجرا خواهد شد.

از تخفیف‌ها و جدیدترین‌های ‌کارگشا باخبر شوید:

logo-samandehi
پل ارتباطی
تهران، بلوار قیطریه، نبش خیابان نامی، پلاک ۱، واحد ۵

کليه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آینده پژوهان نوآور کارگشا است.