• 1
  پاسخ به سوالات
 • 2
  انتخاب متخصص دلخواه
 • 3
  توافق قیمت با متخصص
 • 4
  اتمام پروژه

کلید و پریز هوشمند

انواع خدمات نصب و اجرای کلید و پریز هوشمند، معرفی بهترین مجریان و نصابان کلید و پریز هوشمند، قیمت کلید و پریز هوشمند به همراه نصب و اجرا، ثبت سفارش آنلاین خدمات نصب کلید پریز هوشمند

کلید و پریز هوشمند چیست و انواع مدل آن کدامند؟

انواع کلید و پریز هوشمند که امروزه جایگزین کلید پریزهای قدیمی شده اند علاوه بر ظاهر جدید و لوکس شان قابلیت ها و کاربردهای زیادی دارند که استفاده از آن ها را بسیار مورد توجه قرار داده است. قابلیت نور پردازی در زمان های مختلف  به صورت ریموت، امکان افزایش یا کاهش میزان روشنایی لامپ در صورت نیاز، کاهش اتلاف برق توسط سنسور های هوشمند، امکان کنترل از راه دور توسط تلفن های هوشمند و همچنین برخورداری از بالاترین سطح ایمنی و بهداشت تنها بخشی از ویژگی ها و قابلیت های انواع کلید پریز های هوشمند است. جالب است بدانید که سنسور های هوشمند به کار رفته در این کلید پریز ها از وسایل برقی نیز محافظت می کنند. انواع کلید و پریز هوشمند ایرانی و خارجی شامل کلید پریز هوشمند صنعتی، کلید پریز هوشمند اتاق کودک، کلید پریز هوشمند ساختمان اداری و ... است.

لازم به ذکر است که نصب کلید و پریز هوشمند باید توسط متخصصین این کار انجام گیرد. بسیاری از این متخصصین اغلب خودشان تولیدکننده‌ و فروشنده‌ انواع کلید و پریزهای هوشمند نیز می باشند.

انواع کلید و پریزهای هوشمند چه کاربردهایی دارند؟

در ادامه به برخی از کاربردهای انواع کلید و پریز هوشمند ساختمان اشاره می‌کنیم:

 • استفاده از کلید پریزهای هوشمند در خانه های لوکس و مدرن متناسب با دکوراسیون
 • استفاده از کلید پریزهای هوشمند در سیستم های خانه هوشمند
 • استفاده از انواع کلید و پریز هوشمند در کلینیک ها و بیمارستان های مدرن
 • استفاده از انواع کلید پریزهای هوشمند در ادارات لوکس و شرکت های مدرن

به طور کلی استفاده از این نوع کلید پریزها در اماکن عمومی نه تنها فضا را مدرن‌تر و لوکس‌تر می‌نماید بلکه نسبت به کلیدهای معمولی بسیار بهداشتی‌تر است. فقط حواستان باشد که پیدا کردن یک نصاب ماهر برای نصب کلید و پریز هوشمند را هرگز دست کم نگیرید!

چگونه یک متخصص خوب برای نصب کلید و پریز هوشمند پیدا کنید؟

امروزه بسیاری از خدمات برقکاری شامل نصب انواع کلید پریز هوشمند به صورت آنلاین نیز ارائه می شوند. برای پیدا کردن یک برق کار خوب که کلید پریزهای هوشمندتان را نصب کند کافی ست تا کمی در اینترنت جست و جو کنید. علاوه بر این بسیاری از برقکارها و نصاب های حرفه ای و مجرب به منظور نصب کلید و پریز های هوشمند در کارگشا نیز فعالیت می کنند که می توانید خیلی راحت از طریق سایت آن ها را پیدا کنید.

هزینه اجرای کلید و پریز هوشمند چقدر است؟

در ادامه به برخی عواملی که بر روی هزینه نصب کلید و پریز هوشمند اثر دارند اشاره می کنیم:

 • جنس و مدل کلید و پریز هوشمند
 • دستمزد نصاب بر اساس نوع و تعداد کلید پریز ها
 • خدماتی که نصاب پس از نصب کلید پریز ارائه می دهد
 • هزینه بتونه کاری و رنگ کاری اطراف کلید و پریز پس از نصب در صورت نیاز

به طور کلی علاوه بر هزینه ایاب و ذهاب، قیمت نصب کلید و پریز هوشمند بر اساس تعداد کلید پریزهایی که باید نصب شوند محاسبه می شود و معمولا هر چه تعداد کلید پریزها بیشتر باشد این هزینه کمتر می گردد.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید از طریق مشاوره آنلاین کارگشا با ما در ارتباط باشید.

خدماتی که متخصصین نصب کلید و پریز هوشمند ارائه می دهند شامل چیست؟

مهمترین وظیفه‌ یک نصاب حرفه ای را می توان توانایی نصب درست و اصولی انواع مختلف کلید و پریز هوشمند دانست. علاوه بر این توانایی عیب یابی دقیق و تعمیر نمودن انواع مختلف کلید پریز هوشمند نیز از وظایف یک نصاب حرفه ای به شمار می رود. تمامی خدمات مربوط به نصب کلید و پریز هوشمند توسط متخصصین ماهر و کاربلد در کارگشا نیز ارائه می شود.

 

چگونه از طریق کارگشا، تعمیرکار و نصاب کلید و پریز هوشمند بیابیم؟

اگر تصمیم دارید که برای نصب کلید و پریز هوشمند از طریق کارگشا یک نصاب پیدا کنید، کافی ست که به سامانه ثبت درخواست سایت بروید و با پاسخ دادن به چند سوال درخواستتان را ثبت نمایید. کارشناسان کارگشا درخواست شما را به سرعت بررسی کرده و با توجه به شرایط و نیازتان بهترین متخصصین نصب کلید و پریز هوشمند را به شما معرفی می نمایند.

ما سامانه آنلاین خدمات ساختمانی کارگشا هستیم و با فراخوان متخصصین واجد شرایط و اخذ ضمانت از آنها، امکان رفع نیازهای یکایک هموطنان عزیزمان را در حوزه ساخت، بازسازی، تعمیر ونگهداری ساختمان ها مهیا کرده‌ایم. ما در معرفی، تعیین قیمت، اجرا فنی و نظارت بر حسن عملکرد متخصصین به نحوی اقدام کرده‌ایم که صرفه و صلاح شما کاملا رعایت شده و به روشی مطمئن و شفاف، درخواست شما اجرا خواهد شد.

از تخفیف‌ها و جدیدترین‌های ‌کارگشا باخبر شوید:

logo-samandehi
پل ارتباطی
تهران، بلوار قیطریه، نبش خیابان نامی، پلاک ۱، واحد ۵

کليه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آینده پژوهان نوآور کارگشا است.