• 1
  پاسخ به سوالات
 • 2
  انتخاب متخصص دلخواه
 • 3
  توافق قیمت با متخصص
 • 4
  اتمام پروژه

طراحی روف گاردن

خدمات طراحی روف گاردن، معرفی بهترین متخصصین طراحی روف گاردن، هزینه طراحی روف گاردن، ثبت درخواست آنلاین خدمات طراحی روف گاردن

طراحی روف گاردن چیست؟

روف گاردن که با نام بام سبز، پشت بام سبز یا باغ پشت‌بام نیز شناخته می‌شود، به فضای سبزی می‌گویند که در قسمت پشت بام ساختمان‌های مسکونی، اداری وجود دارد که با انواع گل‌ها و گیاهان پوشیده شده است و مکانی برای استراحت و تفریح برای ساکنین خانه یا محل کار فراهم می‌کند.

طراحی روف گاردن و اجرای آن یک کار تخصصی بوده و نیاز به دانش و تجربه دارد. علاوه براین آشنایی با قوانین شهرداری و ساختمان‌سازی نیز برای این کار ضروری است. در طراحی روف گاردن ابتدا باید بنا از لحاظ زیرساختی سنجیده شود که آیا تحمل وزن روف گاردن را دارد یا نه؟ آیا برای پشت بام نیاز به پوشش های سطحی مثل چوب، سنگ و موارد این چنینی هست یا نه؟ با توجه به اقلیم منطقه از چه نوع پوشش گیاهی استفاده شود؟ نکته‌ای که باید در طراحی روف گاردن مورد توجه قرار گیرد این است که روف گاردن بسیار بادگیر است و به این منظور باید از قفسه‌های بادگیر استفاده شود، همچنین باید نحوه آبرسانی به روف گاردن و تاسیسات آن نیز، در طراحی لحاظ شود.

در چه صورت به طراحی روف گاردن نیاز دارید؟

با گسترش زندگی آپارتمان‌نشینی، نیاز انسان به طبیعت بیش از پیش احساس می‌شود. روف گاردن این امکان را به شما می‌دهد که طبیعت را به خانه خود بیاورید. همچنین باعث پاگیزگی هوا در اطراف خانه شده و جذب حرارت ساختمان را کاهش می‌دهد که در نهایت کاهش مصرف انرژی برای خنک سازی ساختمان را به دنبال دارد. علاوه بر این‌ها چهره زیبایی به ساختمان شما می‌بخشد.

چگونه یک فرد متخصص برای طراحی روف گاردن پیدا کنید؟

امروزه بهترین روش برای پیدا کردن بسیاری از خدمات ساختمانی، استفاده از اینترنت است. کافی است تا با یک جستجوی ساده درباره متخصص طراحی روف گاردن، بسیاری از متخصص این حوزه را پیدا کرده و با آن‌ها ارتباط برقرار کنید. کارگشا نیز به شما برای یافتن متخصص طراحی روف گاردن کمک می‌کند. بسیاری از متخصصین ماهر و باتجربه در سایت کارگشا مشغول به فعالیت و رقابت با یکدیگر هستند.

قیمت طراحی روفگاردن چگونه محاسبه می‌شود؟

با توجه به اینکه روفگاردن از مجموعه‌ای از گیاهان سبز، آلاچیق، چمن و موارد این چنینی تشکیل می‌شود. بنابراین برآورد هزینه طراحی روف گاردن بستگی به وسعت کار دارد. برای مثال طراحی روف گاردن، با توجه به سلیقه کارفرما و میزان فضا، می‌تواند از طراحی چند گلدان شروع شود و به طراحی فضایی مثل باغ برسد که طبیعتا هزینه‌های طراحی این دو مورد متفاوت خواهد بود.

جستجو و یافتن آنلاین متخصص طراحی روف گاردن از طریق کارگشا چه مزایایی دارد؟

در صورت یافتن متخصص طراحی روف گاردن از سایت کارگشا، از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

 • استفاده از خدمات آنلاین
 • صرفه‌جویی در زمان
 • یافتن یک متخصص طراحی روف گاردن در نزدیکی شما
 • امکان دیدن نمونه کارهای قبلی اجرا شده در کمترین زمان
 • امکان دیدن نظرات کارفرماهای قبلی نسبت به متخصصین مورد نظر
 • تعیین روز و ساعت مراجعه متخصص به محل پروژه، توسط شما
 • امکان استفاده از خدمات پشتیبانی کارگشا
 • استعلام رایگان قیمت برای متخصص طراحی روف گاردن

چگونه از طریق کارگشا متخصص طراحی روف گاردن پیدا کنیم؟

برای پیدا کردن آنلاین متخصص طراحی روف گاردن، می‌توانید به بخش ثبت درخواست کارگشا مراجعه کرده و درخواست متخصص طراحی روف گاردن را ثبت کنید.  بلافاصله کارشناسان کارگشا، درخواست شما را بررسی کرده و بهترین متخصص طراحی روف گاردن را به شما معرفی کنند.

ما سامانه آنلاین خدمات ساختمانی کارگشا هستیم و با فراخوان متخصصین واجد شرایط و اخذ ضمانت از آنها، امکان رفع نیازهای یکایک هموطنان عزیزمان را در حوزه ساخت، بازسازی، تعمیر ونگهداری ساختمان ها مهیا کرده‌ایم. ما در معرفی، تعیین قیمت، اجرا فنی و نظارت بر حسن عملکرد متخصصین به نحوی اقدام کرده‌ایم که صرفه و صلاح شما کاملا رعایت شده و به روشی مطمئن و شفاف، درخواست شما اجرا خواهد شد.

از تخفیف‌ها و جدیدترین‌های ‌کارگشا باخبر شوید:

logo-samandehi
پل ارتباطی
تهران، بلوار قیطریه، نبش خیابان نامی، پلاک ۱، واحد ۵

کليه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آینده پژوهان نوآور کارگشا است.