• 1
  پاسخ به سوالات
 • 2
  انتخاب متخصص دلخواه
 • 3
  توافق قیمت با متخصص
 • 4
  اتمام پروژه

طراحی سیستم صاعقه گیر و ارتینگ

خدمات طراحی سیستم صاعقه گیر و ارتینگ، معرفی بهترین طراح سیستم صاعقه گیر و ارتینگ، هزینه طراحی سیستم صاعقه گیر و ارتینگ، ثبت درخواست آنلاین خدمات طراحی سیستم صاعقه گیر و ارتینگ

طراحی سیستم صاعقه گیر و ارتینگ 

طراحی سیستم صاعقه‌ گیر و ارتینگ با هدف بهبود کیفیت ایمنی برق و توسعه ارتینگ، گامی در جهت ارتینگ و ایمنی برق در ساختمان‌های صنعتی، مسکونی و تجاری و ... است. هدف از طراحی صاعقه گیر، حفاظت مدارات الکتریکی و همچنین تجهیزات متصل به آن است. این وسیله انرژِیی که در هوای متلاطم طوفان وجود دارد را به خود جذب می‌کند. این انرژی در حدود 1000 ولت بر متر است. صاعقه‌گیر، جذب این جریان انرژی را به وسیله رادهایی هوایی انجام می‌دهد. سپس این جریان در واحدهای جرقه‌زن ذخیره می‌شوند تا به وسیله هادی‌های نزولی  به شبکه ارتینگ هدایت شوند. ارتینگ هم این جریان‌ها را گرفته و به طور کامل به زمین انتقال می‌دهد. با طراحی درست سیستم صاعقه گیر و ارتینگ، هم می‌توان از آسیب‌های جانی افراد پیشگیری کرد و هم باعث مانع از اتصالات تجهیزات الکتریکی شد. صاعقه‌گیر در فضاهای بیرونی نصب می‌شود تا بتوانند ضربات پالسی صاعقه را با کمک ارتینگ به زمین انتقال دهند.

در چه صورت به سیستم صاعقه گیر و ارتینگ نیاز دارید؟

گزارش‌ها نشان می‌دهند که به هنگام بروز حوادث ناشی از صاعقه، حدود 50 صاعقه در هر ثانیه با زمین برخورد می‌کند که اگر ساختمان‌ها یا برج‌ها، سیستم صاعقه گیر و ارتینگ نداشته باشند، منجر به خسارت‌های جانی و مالی می‌شود. بنابراین مالکین ساختمان‌ها، مخصوصا ساختمان‌های مرتفع و برج‌ها، کارخانه‌داران و صاحبان کسب‌وکارها، برای حفاظت از ساختمان و تجهیزات الکترونیکی خود به این سیستم‌ها نیاز دارند تا از بروز خسارات جبران ناپذیر صاعقه پیشگیری کنند.

چگونه یک نصاب سیستم صاعقه گیر و ارتینگ پیدا کنید؟

امروزه بهترین روش برای پیدا کردن بسیاری از خدمات ساختمانی، استفاده از اینترنت است. کافی است تا با یک جستجوی ساده درباره نصاب سیستم صاعقه گیر و ارتینگ، بسیاری از متخصصین این حوزه را پیدا کرده و با آن‌ها ارتباط برقرار کنید. کارگشا نیز به شما برای یافتن نصاب سیستم صاعقه گیر و ارتینگ کمک می‌کند. بسیاری از متخصصین ماهر و باتجربه در سایت کارگشا مشغول به فعالیت و رقابت با یکدیگر هستند.

جستجو و یافتن آنلاین طراح سیستم صاعقه گیر و ارتینگ از طریق کارگشا چه مزایایی دارد؟

در صورت یافتن طراح سیستم صاعقه گیر و ارتینگ از سایت کارگشا، از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

 • استفاده از خدمات آنلاین
 • صرفه‌جویی در زمان
 • یافتن یک طراح سیستم صاعقه گیر و ارتینگ در نزدیکی شما
 • امکان دیدن نمونه کارهای قبلی اجرا شده در کمترین زمان
 • امکان دیدن نظرات کارفرماهای قبلی نسبت به متخصصین مورد نظر
 • تعیین روز و ساعت مراجعه متخصص به محل پروژه، توسط شما
 • امکان استفاده از خدمات پشتیبانی کارگشا
 • استعلام رایگان قیمت برای طراح سیستم صاعقه گیر و ارتینگ

چگونه از طریق کارگشا طراح سیستم صاعقه گیر و ارتینگ پیدا کنیم؟

برای پیدا کردن آنلاین طراح سیستم صاعقه گیر و ارتینگ، می‌توانید به بخش ثبت درخواست کارگشا مراجعه کرده و درخواست طراح سیستم صاعقه گیر و ارتینگ را ثبت کنید. سپس منتظر بمانید تا کارشناسان کارگشا، درخواست شما را بررسی کرده و بهترین نصاب سیستم صاعقه گیر و ارتینگ را به شما معرفی کنند.

ما سامانه آنلاین خدمات ساختمانی کارگشا هستیم و با فراخوان متخصصین واجد شرایط و اخذ ضمانت از آنها، امکان رفع نیازهای یکایک هموطنان عزیزمان را در حوزه ساخت، بازسازی، تعمیر ونگهداری ساختمان ها مهیا کرده‌ایم. ما در معرفی، تعیین قیمت، اجرا فنی و نظارت بر حسن عملکرد متخصصین به نحوی اقدام کرده‌ایم که صرفه و صلاح شما کاملا رعایت شده و به روشی مطمئن و شفاف، درخواست شما اجرا خواهد شد.

از تخفیف‌ها و جدیدترین‌های ‌کارگشا باخبر شوید:

logo-samandehi
پل ارتباطی
تهران، بلوار قیطریه، نبش خیابان نامی، پلاک ۱، واحد ۵

کليه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آینده پژوهان نوآور کارگشا است.