• 1
  پاسخ به سوالات
 • 2
  انتخاب متخصص دلخواه
 • 3
  توافق قیمت با متخصص
 • 4
  اتمام پروژه

مطالعات امکان سنجی

خدمات مطالعات امکان سنجی، معرفی بهترین افراد برای مطالعات امکان سنجی، هزینه مطالعات امکان سنجی، ثبت درخواست آنلاین خدمات مطالعات امکان سنجی

مطالعات امکان سنجی چیست؟

برای اینکه در مورد سرمایه‌گذاری در یک پروژه، تصمیمی گرفته شود، باید مطالعات امکان سنجی (Feasibility Stusy) تضمین کننده مبانی فنی، اقتصادی و بازرگانی پروژه باشد. همچنین باید عوامل مهم و موثر بر یک پروژه را معین کرده و سپس تحلیل کند.

 در کل، مطالعات امکان سنجی، به مجموعه مطالعاتی گفته می‌شود که یک پروژه را، قبل از اجرایی شدن، از جنبه‌های مختلفی مثل مالی، فنی، زیست محیطی، ایمنی، درآمدزایی و موارد این چنینی تجزیه و تحلیل می‌کند. معمولا مطالعات امکان سنجی سرفصل و چارچوب‌های مشخص و ثابتی دارد. اما با توجه به اینکه ممکن است نوع و دقت اطلاعات در طی اجرایی شدن پروژه تغییر کند، بالطبع مطالعات هم باید در چند مرحله مختلف انجام شود. از جمله پیش مطالعه امکان سنجی، امکان سنجی اولیه و امکان سنجی ثانویه.

در چه صورت به مطالعات امکان سنجی نیاز دارید؟

از آنجایی که امکان سنجی، کلیه فاکتورهای مرتبط با پروژه، از جلمه فاکتورهای برنامه ریزی، فنی، اقتصادی، برنامه‌ریزی و حقوقی را تجزیه و تحلیل می‌کند؛ می‌تواند احتمال موفقیت یک پروژه را تخمین بزند. امکان سنجی این فرصت را به سرمایه‌گذاران پروژه می‌دهد که قبل از اجرایی شدن پروژه و قبل از اینکه زمان و سرمایه زیادی روی پروژه بگذارند، تمام جوانب آن را سنجیده و در نهایت اگر مواردی را دیدند که ممکن است مانع از موفقیت پروژه شود، از سرمایه‌گذاری کورکورانه روی پروژه امتناع کنند.

چگونه یک فرد ماهر برای مطالعات امکان سنجی پیدا کنید؟

امروزه بهترین روش برای پیدا کردن یک فرد متخصص در زمینه‌های مختلف، استفاده از اینترنت است. کافی است تا با یک جستجوی ساده درباره مطالعات امکان سنجی، بسیاری از متخصصین این حوزه را پیدا کرده و با آن‌ها ارتباط برقرار کنید. کارگشا نیز به شما برای یافتن یک فرد متخصص در زمینه مطالعات امکان سنجی کمک می کند. بسیاری از متخصصین ماهر و باتجربه در سایت کارگشا مشغول به فعالیت و رقابت با یکدیگر هستند.

قیمت مطالعات امکان سنجی چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت امکان سنجی بستگی به پیچیدگی‌های پروژه دارد، همچنین بستگی به این دارد مطالعات در چند مرحله انجام خواهد شد. میزان تخصص و مهارت فردی که مطالعات امکان سنجی انجام می‌دهد هم بر قیمت تمام شده مطالعات امکان سنجی موثر است.

جستجو و یافتن آنلاین متخصصین مطالعات امکان سنجی از طریق کارگشا چه مزایایی دارد؟

در صورت یافتن متخصصین مطالعات امکان سنجی، از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

 • استفاده از خدمات آنلاین
 • صرفه‌جویی در زمان
 • یافتن یک متخصص مطالعات امکان سنجی در نزدیکی شما
 • امکان دیدن نمونه کارهای قبلی اجرا شده در کمترین زمان
 • امکان دیدن نظرات کارفرماهای قبلی نسبت به متخصصین مورد نظر
 • تعیین روز و ساعت مراجعه متخصص به محل پروژه، توسط شما
 • امکان استفاده از خدمات پشتیبانی کارگشا
 • استعلام رایگان قیمت برای مطالعات امکان سنجی

چگونه از طریق کارگشا متخصص مطالعات امکان سنجی پیدا نماییم؟

برای پیدا کردن آنلاین متخصص مطالعات امکان سنجی، می‌توانید به بخش ثبت درخواست کارگشا مراجعه کرده و درخواست متخصص مطالعات امکان سنجی را ثبت کنید. سپس منتظر بمانید تا کارشناسان کارگشا، درخواست شما را بررسی کرده و بهترین متخصصین در این زمینه را به شما معرفی کنند.

ما سامانه آنلاین خدمات ساختمانی کارگشا هستیم و با فراخوان متخصصین واجد شرایط و اخذ ضمانت از آنها، امکان رفع نیازهای یکایک هموطنان عزیزمان را در حوزه ساخت، بازسازی، تعمیر ونگهداری ساختمان ها مهیا کرده‌ایم. ما در معرفی، تعیین قیمت، اجرا فنی و نظارت بر حسن عملکرد متخصصین به نحوی اقدام کرده‌ایم که صرفه و صلاح شما کاملا رعایت شده و به روشی مطمئن و شفاف، درخواست شما اجرا خواهد شد.

از تخفیف‌ها و جدیدترین‌های ‌کارگشا باخبر شوید:

logo-samandehi
پل ارتباطی
تهران، بلوار قیطریه، نبش خیابان نامی، پلاک ۱، واحد ۵

کليه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آینده پژوهان نوآور کارگشا است.