• 1
  پاسخ به سوالات
 • 2
  انتخاب متخصص دلخواه
 • 3
  توافق قیمت با متخصص
 • 4
  اتمام پروژه

طراحی تاسیسات الکتریکی

خدمات طراحی تاسیسات الکتریکی، معرفی بهترین طراح تاسیسات الکتریکی، هزینه طراحی تاسیسات الکتریکی، ثبت درخواست آنلاین خدمات طراحی تاسیسات الکتریکی

طراحی تاسیسات الکتریکی چیست؟

طراحی تاسیسات الکتریکی عبارت است از طراحی سیستم سیم کشی مراکز صنعتی و ساختمان‌های مسکونی. این سیستم‌ها شامل روشنایی، سیستم اعلام حریق، منبع تغذیه اضطراری، آسانسور، پله برقی، برق رسانی، آنتن مرکزی، دوربین مدار بسته و موارد این چنینی است.

طراح تاسیسات الکتریکی باید ابتدا نقشه‌های معماری تهیه شده از ساختمان مورد نظر را مطالعه کند و سپس با معمار و کارفرما و مهندس مشاور، تشکیل جلسه داده و نظرات و خواسته‌های آنان را شنیده و با اطلاعاتی که از آن‌ها به دست می‌آورد، فضاهای مورد نیاز برای سیستم‌های سیم کشی را مشخص کند. با اطلاعاتی که طراح تاسیسات الکتریکی در این مرحله به دست می‌آورد، اقدام به انجام محاسبات نموده و در نهایت تاسیسات الکتریکی را طراحی می‌کند.

در چه صورت به طراح تاسیسات الکتریکی نیاز دارید؟

طراح تاسیسات الکتریکی، شناخت کافی بر روی تجهیزات الکتریکی داشته و این توانایی را دارد که دیاگرام‌های استاندارد تهیه کرده و در نهایت طراحی تاسیسات الکتریکی را انجام دهد. طراح تاسیسات الکتریکی باید بین هزینه، ایمنی، راندمان و خواسته‌های کارفرما تعادل ایجاد کند. بنابراین استفاده از یک طراح تاسیسات الکتریکی توسط کارفرما، باعث می‌شود ایمنی ساختمان از لحاظ الکتریکی تامین شده و از مصرف بی رویه انرژی برق کاسته شود. همچنین از بروز اشتباهات و مغایرت‌های احتمالی که می‌تواند منجر به بروز حوادث ناگوار شود، جلوگیری کند.

 البته ناگفته نماند که استفاده از دستگاه‌های استاندارد برندهای معتبر هم تا حدود زیادی می‌تواند به صرفه‌جویی در مصرف انرژی ساختمان کمک کند. به دلیل اینکه تاسیسات الکتریکی، در ساختمان‌های بزرگ خیلی گسترده است، تهیه نقشه‌های دقیق در این زمینه، به نفع کارفرما خواهد بود.

چگونه یک طراح تاسیسات الکتریکی پیدا کنید؟

امروزه بهترین روش برای پیدا کردن بسیاری از خدمات ساختمانی، استفاده از اینترنت است. کافی است تا با یک جستجوی ساده درباره طراح تاسیسات الکتریکی، بسیاری از متخصصین این حوزه را پیدا کرده و با آن‌ها ارتباط برقرار کنید. کارگشا نیز به شما برای یافتن طراح تاسیسات الکتریکی کمک می‌کند. بسیاری از متخصصین ماهر و باتجربه در سایت کارگشا، مشغول به فعالیت و رقابت با یکدیگر هستند.

حق‌الزحمه طراح تاسیسات الکتریکی چگونه محاسبه می‌شود؟

از آنجایی که طراحی تاسیسات الکتریکی شامل 4 بخش طراحی، مشاوره، اجرا و نظارت بر کارهای اجرایی است. برای محاسبه حق‌الزحمه طراح تاسیسات الکتریکی باید تمام این مراحل را در نظر گرفت.

جستجو و یافتن آنلاین طراح تاسیسات الکتریکی از طریق کارگشا چه مزایایی دارد؟

در صورت یافتن طراح تاسیسات الکتریکی از سایت کارگشا، از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

 • استفاده از خدمات آنلاین
 • صرفه‌جویی در زمان
 • یافتن یک طراح تاسیسات الکتریکی در نزدیکی شما
 • امکان دیدن نمونه کارهای قبلی اجرا شده در کمترین زمان
 • امکان دیدن نظرات کارفرماهای قبلی نسبت به متخصصین مورد نظر
 • تعیین روز و ساعت مراجعه متخصص به محل پروژه، توسط شما
 • امکان استفاده از خدمات پشتیبانی کارگشا
 • استعلام رایگان قیمت برای طراح تاسیسات الکتریکی

چگونه از طریق کارگشا طراح تاسیسات الکتریکی پیدا کنیم؟

برای پیدا کردن آنلاین طراح تاسیسات الکتریکی، می‌توانید به بخش ثبت درخواست کارگشا مراجعه کرده و درخواست طراح تاسیسات الکتریکی را ثبت کنید. سپس منتظر بمانید تا کارشناسان کارگشا، درخواست شما را بررسی کرده و بهترین طراح تاسیسات الکتریکی را به شما معرفی کنند.

ما سامانه آنلاین خدمات ساختمانی کارگشا هستیم و با فراخوان متخصصین واجد شرایط و اخذ ضمانت از آنها، امکان رفع نیازهای یکایک هموطنان عزیزمان را در حوزه ساخت، بازسازی، تعمیر ونگهداری ساختمان ها مهیا کرده‌ایم. ما در معرفی، تعیین قیمت، اجرا فنی و نظارت بر حسن عملکرد متخصصین به نحوی اقدام کرده‌ایم که صرفه و صلاح شما کاملا رعایت شده و به روشی مطمئن و شفاف، درخواست شما اجرا خواهد شد.

از تخفیف‌ها و جدیدترین‌های ‌کارگشا باخبر شوید:

logo-samandehi
پل ارتباطی
تهران، بلوار قیطریه، نبش خیابان نامی، پلاک ۱، واحد ۵

کليه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آینده پژوهان نوآور کارگشا است.