• 1
  پاسخ به سوالات
 • 2
  انتخاب متخصص دلخواه
 • 3
  توافق قیمت با متخصص
 • 4
  اتمام پروژه

سیمان کاری

انواع خدمات سیمان کاری ساختمان، معرفی بهترین سیمان کاران، قیمت سیمان کاری، ثبت درخواست آنلاین انواع خدمات سیمان کاری دیوار و کف و...

سیمان کاری

سیمان ماده ای است بسیار مقاوم و چسبنده و یکی از مصالح بسیار کاربردی و مهم در ساختمان سازی به حساب می آید. سیمان کاری در بخش های مختلف کارهای ساختمانی نظیر زیرسازی ها و ساخت نما کاربرد بسیار زیادی دارد. مثلا سیمان کاری کف و دیوارها برای هموار کردن و عایق کاری پیش از اجرای سنگ کاری یا کاشی کاری و همچنین سیمان کاری نمای رومی یا نمای سیمان شسته از جمله این کاربردهای سیمان هستند. سیمان سیاه و سیمان سفید دو نوع از رایج ترین انواع سیمان می باشند.

از سیمان سفید بیشتر به عنوان دوغاب برای بندکشی سنگ نمای ساختمان و همچنین بندکشی کاشی و سرامیک در سرویس های بهداشتی، آشپزخانه یا دیگر نقاط ساختمان استفاده می شود. در ادامه با ما همراه باشید تا نکات مهمی را درباره سیمان کاری و خدمات آنلاین آن بیان کنیم.

در چه صورت به سیمان کار نیاز دارید؟

به طور کلی استفاده از خدمات سیمان کاری پای ثابت ساخت هر بنا می باشد. سیمان کاری در تمامی مراحل زیرسازی، نازک کاری و نما کاربرد دارد. سیمان انواع مختلفی دارند و هر یک با توجه به نوعشان در مراحل مختلف به کار برده می شوند. به عنوان مثال سیمان کاری دیوار ساختمان، کف حیاط، سقف با اهداف زینتی، دیوار چینی، سیمان کاری و بتن ریزی پی، ساخت سازه های دریایی، ساخت و ساز های جاده ای، ساخت موانع در جاده ها و همچنین ساخت سازه هایی مثل پل ها و سدها از جمله مواردی است که در آنها استفاده از انواع سیمان و سیمان کاری ضرورت دارد.

برای اجرای اصولی و درست سیمان کاری در چنین شرایطی همواره وجود متخصصین سیمان کاری و متخصصین حرفه ای از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. تمامی خدمات سیمان کاری توسط متخصصین حاذق در کارگشا نیز ارائه می شود.

سوالاتی که باید از سیمان کار خود بپرسید:

پیش از بستن قرارداد سیمان کاری بهتر است که درباره برخی مسائل با سیمان کار خود صحبت کنید. نحوه محاسبه هزینه سیمان کاری، نحوه پرداخت و همچنین مدت زمان اجرا و شرایط ضمانت اجرای به موقع از جمله این مسائل هستند. درباره تعهدات سیمان کار نسبت به شما و تعهدات شما نسبت به سیمان کار بر اساس قانون به توافق برسید و همه این ها را در قراردادتان درج کنید. به عنوان مثال سیمان کار موظف است که قبل از اجرای سیمان کاری زیرسازی های لازم مانند پر کردن سوراخ های موجود در دیوارچینی را انجام دهد تا سطوح ناهمواری نداشته باشند و یا اینکه او موظف است به طریقی عمل نماید که هدر رفت مصالح در حد یک مقدار از پیش تعیین شده باشد و در غیر این صورت به اندازه هزینه هدر رفت اضافی بدهکار خواهد شد. به طور کلی بهتر است که پیش از شروع پروژه درباره تمامی جزئیات و جوانب کار با سیمان کار خود به توافق برسید. 

روش کلی محاسبه قیمت سیمان کاری

اولین و مهمترین عامل تاثیرگذار بر روی قیمت سیمان کاری، نوع پروژه و متراژ آن است. در ادامه به برخی از عوامل موثر بر روی هزینه سیمان  کاری اشاره می کنیم:

 • نوع سیمان کاری (سیمان کاری کف، دیوار یا انواع سیمان کاری نما)
 • مساحت سیمان کاری
 • نوع مصالح و سیمان مورد استفاده (سیمان سفید، سیمان سیاه، سیمان تگری، سیمان رنگی و ...)
 • ابزارآلات مورد نیاز برای سیمان کاری
 •  مدت زمان اجرای سیمان کاری
 • نیاز به زیرسازی در صورت نیاز
 • هزینه داربست در صورت نیاز به کار در ارتفاع

برای کسب اطلاعات دقیق تر در این زمینه می توانید از قیمت های موجود در بخش قیمت مصالح و تجهیزات که در کارگشا قرار داده شده، استفاده نمایید.

خدماتی که یک سیمان کار ارائه می دهد شامل چیست؟

اجرای انواع سیمان کاری نما شامل سیمان کاری نمای رومی، سیمان کاری نمای چکشی، سیمان کاری نمای تیشه ای، سیمان کاری نمای کلنگی، سیمان کاری نمای سیمان شسته و سیمان کاری نمای تگری از جمله خدمات ارائه شده توسط یک سیمان کار می باشد. علاوه بر این اجرای سیمان کاری کف و سیمان کاری دیوار ساختمان نیز از دیگر خدمات ارائه شده توسط سیمان کاران است که تقریبا در ساخت هر بنایی کاربرد دارد.

جستجو و یافتن آنلاین سیمان کار از طریق کارگشا چه مزیتی دارد؟

شما می توانید بسیاری از متخصصین سیمان کاری را در سایت کارگشا پیدا کنید. با یافتن متخصصین سیمان کاری از طریق کارگشا از مزایای زیر بهره مند می شوید:

 • استفاده از خدمات آنلاین
 • صرفه جویی در زمان
 • یافتن یک متخصص سیمان کاری ماهر در نزدیکی شما
 • امکان دیدن نمونه کارهای اجرا شده‌ قبلی در کمترین زمان
 • امکان دیدن نظرات کارفرماهای قبلی نسبت به متخصص مورد نظر
 • تعیین روز و ساعت مراجعه متخصص به پروژه توسط شما
 • امکان استفاده از خدمات پشتیبانی کارگشا
 • استعلام قیمت رایگان سیمان کاری

چگونه از طریق کارگشا سیمان کار پیدا کنید؟

خیلی راحت می توانید از طریق سایت کارگشا اقدام به یافتن سیمان کار نمایید. فقط کافیست با پاسخ دادن به چند سوال درخواست خود را ثبت کنید. کارشناسان کارگشا با بررسی پاسخ های شما، بهترین متخصصان را متناسب با نیازها و شرایط تان به شما معرفی می کنند.

ما سامانه آنلاین خدمات ساختمانی کارگشا هستیم و با فراخوان متخصصین واجد شرایط و اخذ ضمانت از آنها، امکان رفع نیازهای یکایک هموطنان عزیزمان را در حوزه ساخت، بازسازی، تعمیر ونگهداری ساختمان ها مهیا کرده‌ایم. ما در معرفی، تعیین قیمت، اجرا فنی و نظارت بر حسن عملکرد متخصصین به نحوی اقدام کرده‌ایم که صرفه و صلاح شما کاملا رعایت شده و به روشی مطمئن و شفاف، درخواست شما اجرا خواهد شد.

از تخفیف‌ها و جدیدترین‌های ‌کارگشا باخبر شوید:

logo-samandehi
پل ارتباطی
تهران، بلوار قیطریه، نبش خیابان نامی، پلاک ۱، واحد ۵

کليه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آینده پژوهان نوآور کارگشا است.