گزارش تحلیلی بازار مسکن شیما دارابی نیا

فصل اقتصاد - دفتر برنامه ریزی و اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی در گزارشی تحلیلی از بازار مسکن اعلام کرد: واحدهای 60 تا 80 متری و 3.4 تا 4 میلیون تومان در هر مترمربع از بیشترین اقبال مشتریان برخوردارند.
بیشتر بخوانید

حضور استارت آپ ها در مراسم رونمایی کارگشا شیما دارابی نیا

همواره حضور استارت آپ ها در هر مراسم ایجاد انگیزه ای است برای دیگر کسانی است که ایده ای در سر دارند و می توانند با آن ایده تحولی نوین در هر کسب کار ایجاد کنند. گزارش حضور تعدادی از استارت آپ ها و سخنرانی آن ها در انتهای مراسم رونمایی کارگشا را در زیر بخوانید.
بیشتر بخوانید
سامانه کارگشا به نیروی انسانی ماهر در زمینه های مدیریت آتلیه، مدیریت دفتر فنی، مدیریت بازاریابی و فروش و کارشناسی آموزش و پژوهش نیازمند است و به کسانی که افراد فوق را معرفی نمایند، در صورت عقد قرارداد، یک میلیون تومان جایزه اعطاء خواهد نمود.
بیشتر بخوانید
مردم بدنه شهرداری را از خود بدانند و درحفظ اموال عمومی و پاکیزه نگه داشتن شهر تلاش کنند و هر جا هم مشکلی وجود دارد ما انتقادها و نظرهای شهروندان را با آغوش باز می پذیریم به گزارش تابناک مشهدی زاده شهردار لنده با اشاره به آماده سازی شهر برای ورود به سال نو گفت : زیبا سازی شهر با …
بیشتر بخوانید
رئیس سابق اتحادیه مشاوران املاک با پیش بینی وضعیت بازار مسکن تا تابستان آینده، گفت: میزان رشد اجاره بها باید متناسب با حقوق باشد، تقریبا هر سال ۱۰ تا ۱۲ درصد حقوق افزایش می یابد که این رقم باید در بین تمام سبد خانوار از جمله اجاره بها پخش می شود.
بیشتر بخوانید
طرح آسیب شناسی و بازرسی ترموگرافی مادون قرمز کاخ شمس العماره که در زمینه نقشه خطرات تهدید کننده مجموعه کاخ گلستان بسیار ارزشمند است توسط پژوهشگران پژوهشکده حفاظت و مرمت آثار تاریخی-فرهنگی پژوهشکده میراث فرهنگی و گردشگری انجام شد.
بیشتر بخوانید
رئیس اتحادیه آهن فروشان با اشاره به احتمال افزایش قیمت فولاد در سال آینده، گفت: بهبود بازار مسکن و رونق این بازار در ماه های اخیر احتمالا در سال آینده ساخت وساز افزایش یابد و این امر نیز موجب مصرف فولاد و آهن در نتیجه افزایش قیمت این محصول در بازارهای داخلی خواهد شد.
بیشتر بخوانید
تعداد کل موارد: 19