زیرساخت های ارتباطی شهر هوشمند مهین عسگری

در این پنل از همایش تهران هوشمند که از مباحث کلیدی در مورد زیرساخت های شهر هوشمند گفتگو شد، نقش و جایگاه رگولاتورهای مخابراتی و سایر ذینفعان در شهر هوشمند مورد بررسی قرار گردید. 
بیشتر بخوانید

اصول اساسی شهر هوشمند مهین عسگری

تکنولوژی داده هایی را برای ما تهیه می کند، این داده ها مثل یک ارابه ای هستند که اگر چرخ نداشته باشد نمی تواند به مسیرش ادامه دهد. داده ها مهمترین سوخت شهر هوشمند می باشند. تکنولوژی به ما کمک می کند که به آن داده ها برسیم. روح شهر هوشمند داده ها ی کلان یا BIG Data هستند. 
بیشتر بخوانید

سومین اجلاس کمپین من طراحم پریسا همتی

در همایش «من طراحم» با حجم زیادی از جوانان طراح شاخه های انیمیشن سازی، طراحی لباس؛ معماری، گرافیک و ... مواجه شدیم. در این مطلب به صحبت های تعدادی از پیشکسوتان این صنعت در همایش اشاره شده است.
بیشتر بخوانید

زن کیست؟ پریسا همتی

کار زن افراط و تفریط است، اگر دوست بدارد از شدت محبتش بیزار می شوید و وای به حال زمانی که دشمنی پیدا کند (ولتر).
بیشتر بخوانید

"دیده شو"، فضایی برای نمایش توانایی ها مهنوش بلاغی

ما امروز در دنیای سرعت و تکنولوژی که عرصه رقابتی را برای مردمان زمین فراهم کرده است زندگی می کنیم. اگر بخواهیم تشبیهی از این مسابقه را در ذهن تصویر کنیم مانند مسابقه دو میدانی است که همه شرکت کنندگان تلاش می کنند در کمترین زمان از خط پایان عبور کنند و مدت های زیادی را برای یک …
بیشتر بخوانید
اقداماتی که شهرداری برای رسیدن به شهر هوشمند انجام داده شامل سند سیاست های شهر هوشمند، به اتمام رسیدن فاز صفر، تشکیل یک شورای راهبردی برای شهر هوشمند و تعاملات مختلف با شرکت های داخلی و خارجی می باشند.
بیشتر بخوانید
تعداد کل موارد: 52