جنگل های بکر راش به همراه رودخانه زیبا در دل آن به انسان طراوت و تازگی می دهد. هوای معتدل و خنک در تابستان تمامی گردشگران را هیجان زده می کند و همچنین وجود آبشار های بزرگ خزه ای درمیان جنگل، نوید روزهای زیبا و تجربه ای جدید به طبیعت گردان می دهد.
بیشتر بخوانید

خیلی گرمه! محمد بهرام پور

همه جور توصیفی از تابستون شنیدیم، ولی بعد از این حقیقت که تابستون کوتاهه مهم ترین ویژگی این فصل اینه که تابستون گرمه! خیلی گرمه! تابستون چنان گرمه که همه ی ویژگی های خوبش رو تحت الشعاع قرار میده.
بیشتر بخوانید

نقش غفلت از تاریخ در خاموشی ها! شیما دارابی نیا

حسن رضایی| بنیاد عمده گرفتاری های ما در کشور، غفلت از تاریخ است. همین تاریخ معاصر خودمان! غفلت از عبرت های روشن تاریخی، ما را مجبور می کند یک تجربه را چندین بار تکرار کنیم و هزینه های مضاعف را برای پیمودن مکرر یک راه بی سرانجام بپردازیم. امروز که خاموشی های مکرر برق در سراسر کشور …
بیشتر بخوانید
بارها شده از خود بپرسیم که چرا به اهدافمان نمی رسیم؟ چرا آرزوهایمان را از دست رفته می بینیم؟ برای پاسخ به چنین سوالاتی از شما دعوت می شود در کارگاه «برنامه موفقیت» با تدریس جناب آقای مهندس جباری-پایه گذار و ایده پرداز کارگشا- شرکت نمایید.
بیشتر بخوانید
15 تا 18 مرداد 97 در نمایشگاه صنعت ساختمان، کمیته ساختمان، معماری و شهرسازی با حضور بانوان مهندس آماده تعامل با فعالین حوزه ساختمان خواهد بود. برگزاری ورکشاپ های آموزشی در چهار روز این نمایشگاه با حضور اساتید مجرب حوزه کسب و کار و اقتصاد، یکی از برنامه این کمیته است.
بیشتر بخوانید

جذب نیروی انسانی در کارگشا مهنوش بلاغی

سامانه کارگشا در حوزه های کاری مدیریت بازاریابی و فروش، کارشناسی آموزش و گرافیک نیرو می پذیرد. انتظارات این سامانه از نیروهای نامبرده به شرح زیر می باشد.
بیشتر بخوانید

افزایش قیمت مسکن متوقف شد شیما دارابی نیا

عضو هیات مدیره انجمن انبوه سازان با بیان این که افزایش قیمت مسکن در کشور متوقف شده است، گفت: زمین یکی از مهم ترین عوامل تعیین کننده قیمت مسکن است ضمن این که سهم ساخت و خدمات و نیروی انسانی را نیز نباید نادیده گرفت.
بیشتر بخوانید

افزایش قیمت مصالح و تاثیر آن بر قیمت مسکن شیما دارابی نیا

فصل اقتصاد - عضو کمیسیون عمران مجلس،، با بیان اینکه در ماه های اخیر قیمت مصالح ساختمانی رشد چندبرابری را تجربه کرده است، گفت: بالا بودن تعداد خانه های خالی در کشور نمونه بارز عدم توازن میان عرضه و تقاضا در بخش مسکن است.
بیشتر بخوانید

داستان پدر کارگشا! شیما دارابی نیا

بالاخره آقای مهندس جباری صاحب امتیاز برند کارگشا معرفی شدند و همه چی حال و هوای کارگشایی گرفت، دیگه تیم تعلق خاطر داشتند برای بزرگ شدن تیم و هر کسی مسئولیتی رو می پذیرفت و براش رشد برند کارگشا مهم بود، یواش یواش به این صرافت افتادم که پیشنهاد ثبت شرکت رو بدم و خوشبختانه آقای …
بیشتر بخوانید
به گزارش پایگاه خبری تیترنیوزدر جلسه عصر امروز (دوشنبه) درباره بازسازی ساختمان پلاسکو که با حضور استاندار تهران، رئیس بنیاد مستضعفان، جمعی از مدیران استانی و کسبه ساختمان پلاسکو برگزار شد، محمدحسین مقیمی گفت: از زمانی که اجرای طرح جدید و بازسازی ساختمان پلاسکو به استانداری …
بیشتر بخوانید
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد می گوید: برای اولین بار در کشور، طرحی در هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد به تصویب رسیده که براساس آن طرح های بزرگ ساختمانی در گروه های «ج» و «د» می توانند از بسته حمایتی این سازمان استفاده کنند تا ضمن حمایت و تشویق و جذب …
بیشتر بخوانید

نقش بنگاه ها در بالا رفتن قیمت مسکن شیما دارابی نیا

فصل تجارت - رئیس اتحادیه مشاوران املاک معتقد است املاکی ها هیچ نقشی در رشد قیمت مسکن ندارند، زیرا کاهش قدرت خرید موجب رکود و کسادی بازار می شود؛ هر چند که او بر این باور است افرادی که نیازمند مسکن هستند، اقدام به خرید کنند.
بیشتر بخوانید

حضور کارگشا در دانشگاه تهران شیما دارابی نیا

شرکت کارگشا در کنار دانشجویان و اساتید و پرسنل دانشگاه تهران چهره خود را پر رنگ تر کرد. در میان همه ی استرس ها و نگرانی دانشجویان در فصل امتحانات؛ کارگشا نقطه ی قوت این عزیزان شد.
بیشتر بخوانید
تعداد کل موارد: 110