افزایش قیمت مسکن متوقف شد شیما دارابی نیا

عضو هیات مدیره انجمن انبوه سازان با بیان این که افزایش قیمت مسکن در کشور متوقف شده است، گفت: زمین یکی از مهم ترین عوامل تعیین کننده قیمت مسکن است ضمن این که سهم ساخت و خدمات و نیروی انسانی را نیز نباید نادیده گرفت.
بیشتر بخوانید

افزایش قیمت مصالح و تاثیر آن بر قیمت مسکن شیما دارابی نیا

فصل اقتصاد - عضو کمیسیون عمران مجلس،، با بیان اینکه در ماه های اخیر قیمت مصالح ساختمانی رشد چندبرابری را تجربه کرده است، گفت: بالا بودن تعداد خانه های خالی در کشور نمونه بارز عدم توازن میان عرضه و تقاضا در بخش مسکن است.
بیشتر بخوانید

داستان پدر کارگشا! شیما دارابی نیا

بالاخره آقای مهندس جباری صاحب امتیاز برند کارگشا معرفی شدند و همه چی حال و هوای کارگشایی گرفت، دیگه تیم تعلق خاطر داشتند برای بزرگ شدن تیم و هر کسی مسئولیتی رو می پذیرفت و براش رشد برند کارگشا مهم بود، یواش یواش به این صرافت افتادم که پیشنهاد ثبت شرکت رو بدم و خوشبختانه آقای …
بیشتر بخوانید
به گزارش پایگاه خبری تیترنیوزدر جلسه عصر امروز (دوشنبه) درباره بازسازی ساختمان پلاسکو که با حضور استاندار تهران، رئیس بنیاد مستضعفان، جمعی از مدیران استانی و کسبه ساختمان پلاسکو برگزار شد، محمدحسین مقیمی گفت: از زمانی که اجرای طرح جدید و بازسازی ساختمان پلاسکو به استانداری …
بیشتر بخوانید
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد می گوید: برای اولین بار در کشور، طرحی در هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد به تصویب رسیده که براساس آن طرح های بزرگ ساختمانی در گروه های «ج» و «د» می توانند از بسته حمایتی این سازمان استفاده کنند تا ضمن حمایت و تشویق و جذب …
بیشتر بخوانید

نقش بنگاه ها در بالا رفتن قیمت مسکن شیما دارابی نیا

فصل تجارت - رئیس اتحادیه مشاوران املاک معتقد است املاکی ها هیچ نقشی در رشد قیمت مسکن ندارند، زیرا کاهش قدرت خرید موجب رکود و کسادی بازار می شود؛ هر چند که او بر این باور است افرادی که نیازمند مسکن هستند، اقدام به خرید کنند.
بیشتر بخوانید

حضور کارگشا در دانشگاه تهران شیما دارابی نیا

شرکت کارگشا در کنار دانشجویان و اساتید و پرسنل دانشگاه تهران چهره خود را پر رنگ تر کرد. در میان همه ی استرس ها و نگرانی دانشجویان در فصل امتحانات؛ کارگشا نقطه ی قوت این عزیزان شد.
بیشتر بخوانید

سال روز آزادسازی خرمشهر مهنوش بلاغی

سالروز آزادسازی خرمشهر بر تمامی کسانی که چه لذت پس گرفتن مملکتشان را همان موقع چشیدند و چه کسانی که الان بر خاک ایران قهرمانانه تلاش می کنند مبارک باد.
بیشتر بخوانید

وضعیت مسکن درآینده نزدیک و دور (بخش اول) مهنوش بلاغی

رکود مسکن که طی سال های اخیرگریبان اقتصاد کشور را گرفته، دلایل گوناگونی دارد. در این نوشتار تلاش خواهد شد به اختصار این دلایل بیان شود. با ذکر این دلایل وضعیت مسکن در آینده ی نزدیک و دور پیش بینی می گردد.
بیشتر بخوانید
تعداد کل موارد: 100