در چهارمین روز اکران سازه های تبلیغاتی (بیلبوردها، عرشه های پل، استرا بوردها، سالن های مترو و واگن ها) کارگشا در سطح شهر تهران، با برگزاری چند جلسه فروش بلوک های سرمایه گذاری سهام، رنگ و بوی این کمپین برای اعضای هیئت مدیره کارگشا و تیم کارگشایی ها زیباتر شد.
بیشتر بخوانید
در جلسه ماهانه هیئت مدیره اتحادیه املاک و مستغلات، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره کارگشا در حضور آقایان مصطفی قلی خسروی، حسام عقبایی، عبدالله مکاری فرجی، نسرین آبیور، حسین کوپایی، علی اصغر مرادزاده، احمد آذری و آقای لطفی پیشنهادات خود را در خصوص همکاری بخش تحلیل وضعیت مسکن، …
بیشتر بخوانید
جنگل های بکر راش به همراه رودخانه زیبا در دل آن به انسان طراوت و تازگی می دهد. هوای معتدل و خنک در تابستان تمامی گردشگران را هیجان زده می کند و همچنین وجود آبشار های بزرگ خزه ای درمیان جنگل، نوید روزهای زیبا و تجربه ای جدید به طبیعت گردان می دهد.
بیشتر بخوانید

خیلی گرمه! محمد بهرام پور

همه جور توصیفی از تابستون شنیدیم، ولی بعد از این حقیقت که تابستون کوتاهه مهم ترین ویژگی این فصل اینه که تابستون گرمه! خیلی گرمه! تابستون چنان گرمه که همه ی ویژگی های خوبش رو تحت الشعاع قرار میده.
بیشتر بخوانید

نقش غفلت از تاریخ در خاموشی ها! شیما دارابی نیا

حسن رضایی| بنیاد عمده گرفتاری های ما در کشور، غفلت از تاریخ است. همین تاریخ معاصر خودمان! غفلت از عبرت های روشن تاریخی، ما را مجبور می کند یک تجربه را چندین بار تکرار کنیم و هزینه های مضاعف را برای پیمودن مکرر یک راه بی سرانجام بپردازیم. امروز که خاموشی های مکرر برق در سراسر کشور …
بیشتر بخوانید
بارها شده از خود بپرسیم که چرا به اهدافمان نمی رسیم؟ چرا آرزوهایمان را از دست رفته می بینیم؟ برای پاسخ به چنین سوالاتی از شما دعوت می شود در کارگاه «برنامه موفقیت» با تدریس جناب آقای مهندس جباری-پایه گذار و ایده پرداز کارگشا- شرکت نمایید.
بیشتر بخوانید
15 تا 18 مرداد 97 در نمایشگاه صنعت ساختمان، کمیته ساختمان، معماری و شهرسازی با حضور بانوان مهندس آماده تعامل با فعالین حوزه ساختمان خواهد بود. برگزاری ورکشاپ های آموزشی در چهار روز این نمایشگاه با حضور اساتید مجرب حوزه کسب و کار و اقتصاد، یکی از برنامه این کمیته است.
بیشتر بخوانید

جذب نیروی انسانی در کارگشا مهنوش بلاغی

سامانه کارگشا در حوزه های کاری مدیریت بازاریابی و فروش، کارشناسی آموزش و گرافیک نیرو می پذیرد. انتظارات این سامانه از نیروهای نامبرده به شرح زیر می باشد.
بیشتر بخوانید

افزایش قیمت مسکن متوقف شد شیما دارابی نیا

عضو هیات مدیره انجمن انبوه سازان با بیان این که افزایش قیمت مسکن در کشور متوقف شده است، گفت: زمین یکی از مهم ترین عوامل تعیین کننده قیمت مسکن است ضمن این که سهم ساخت و خدمات و نیروی انسانی را نیز نباید نادیده گرفت.
بیشتر بخوانید
تعداد کل موارد: 117